» 60K » Kavárna

Chcete-li "kecárna" - průběžné povídání, sváteční přání, všehochuť. Netematický "klub".

Netematický "klub".

Přání

Přeji všem ženám, které sem nakouknou hodně zdraví, trochu štěstí, pohodu a klid k dnešnímu Mezinárodnímu dni žen.
Zobrazit tema (0)

Přání k novému roku

Veselého Silvestra, v nastávajícím roce zdraví a všechny kroky ať jsou šťastné.
Zobrazit tema (1)

Pravdivé výroky

Dostala jsem je od Járy Flegra, tak se o ně podělím s vámi.
Zobrazit tema (1)

Artritida

Zajímaví článek ze seznamu. Podle téhle studie na tom jako jednotlivci moc nezměníme, tak nám nezbývá než se smířit s tím co nám po předcích zbylo a žít vesele dál i s bolavými klouby, vždyť díky nim lidstvo přežilo.
Zobrazit tema (1)

Nevěděla jsem, kam vzkaz umístit,

tak píšu sem "od kafe". Jsem tu jen tak letem světem na jeden den a chci nahlásit, že delší pobyt budu mít už od této soboty 17.6., kdy přijedu na oslavu vnoučích dvacátin (2x) a budu tu s manželem až do jeho návštěvy zubaře 20.6., určitě tedy budu rejdit i po internetu. Na chalupě už jsem se stihla jakžtakž zabydlet, kromě vyhnání pavouků, mravenců a úklidu už jsme jednou měli vytopenou komoru a část kuchyně (naše plovoucí podlaha už asi počtvrté "plavala") od užitkové vody ze studně, od té pitné zase prokapávala do linky a na podlahu baterie - nenudím se. Hned po příjezdu jsme museli vyhlásit pátrání po uzávěru přívodu pitné vody, který máme na cizím pozemku a který tu někdo iniciativně zahrnul. Naštěstí máme se sousedem dobré vztahy (podnikatel v TIR dopravě), tak se dekl pomocí magnetu celkem záhy našel. Džungli kolem domu už jsem celkem také zvládla, dělá mi radost, že až na jednu čerstvě danou růži mi tu nic po těch zrádných mrazících nezašlo. Tak to je moje nejčerstvější zpravodajství a už prchám po plánovaných pochůzkách, abych všechno stihla. Hezké léto všem.
Zobrazit tema (9)

Sobotkův konec

Nevím kdo je autorem. Dnes mi přišla básnička mailem od kamaráda. Líbila se mi tak se s vámi podělím. Vím, že jsme řekli žádnou politiku, ale někdy mi to nedá.
Zobrazit tema (0)

Štrapác se stolkem

Citát

Dostala jsem citát který se mi moc líbí ta se podělím. Je ob od Bolamana (matematik).
Zobrazit tema (1)

Historie polibku

Jmelí

Našla jsem o jmelí, zajímavé věci a také jednu legendu, kterou jsem neznala.
Zobrazit tema (1)

Nahazuji nové téma - specifické "úklidy"

Jak tak roky jdou, pojem úklid se mění. Nejen tím, že už jízda s hadrem nebo luxem víc a víc utahává, ale přibývá obsahu šuplíků a skříněk a je potřeba redukovat. Nechci to dělat fanaticky a šmahem, jako moje máti, když jsem musela oželet dost pro mne srdcových rodinných relikvií, ale usoudila jsem, že vyklízet musím. Dneska tedy dojde na filmové negativy, fotek a alb mám kila, tak co s nimi. Schovávala jsem je podobně jako Suchý ty svoje "rukavice z jelenice do krabice", co kdyby... Dneska teda budu třídit a s těžkým srdcem likvidovat, ještě nevím ale jak, asi by to bylo lepší ekologicky. Už fotím se svým digitálem jen do počítače, papírová fota jsou dávná rodinná a z cest po Evropě. Odešly mi přitom asi dva laciné foťáky, dost jsem jim ubližovala při cestování v báglu. Je to k vzteku, když dojedete do Chamonix pod Mont Blanc a zjistíte, že máte zaseknutý film. Naštěstí mi foťák v tamním Fotolabu prodavač zprovoznil a těch fotek, kdy podvečerní sluníčko osvětluje oranžově skalnaté vršky Alp a pod nimi ve stínu už svítí obchody v městečku, si moc cením. Fotila jsem ráda a hodně. Tak odpoledne mne čeká to sice příjemné ale nostalgické přebírání a prohlížení. Bude to ale asi stejně zdlouhavé, jako když jsem dostala od mámy v dětství za úkol srovnat naši domácí knihovničku.
Zobrazit tema (7)

Tak trochu uteču od přírodních témat,

a hlásím, že jsem dneska podnikla exkurzi do naší kladenské fabriky, býv. sochorovky na Dříni, teď Třinecké válcovny. Měli tam den otevřených dveří, tak mne to po letech zlákalo, zeť tam dělá IT technika. Vzpomněla jsem si, jak jsem se kdysi dostala poprvé do provozů bývalé Poldovky,jak jsem byla fascinovaná vším tím žárem a ohněm, rámusem, špínou, jak si tam chlapi ve válcovně pohrávali velkými "kleštěmi" s rudými železnými hady. I teď je to ohromná podívaná, když tam po válečkách kolem vás sviští do ruda rozžhavené dlouhé hranoly nebo válce, všechno ale je automatizované, člověka pomalu nevidět, jen obří jeřáby sviští nad hlavami. Pomalu bych vzala chlapy na milost - smekám, kdo tohle vymyslel... Pro mne ale je to opravdu jen zážitková událost, nemohla bych tu strávit celý pracovní život jako manžel, nezvykla bych si asi.
Zobrazit tema (1)

Teď už máme co jsme chtěli.

Vím, že sem nechceme zatahovat politiku, ale článek je vtipně napsaný tak mi to nedalo a vkládám ho na káčko. Třeba si to někdo taky přečte.
Zobrazit tema (0)

PŘÁNÍ K SVÁTKU

Alenko, přeji ti krásné sváteční ráno a každý další nový den ať je plný radosti, naděje, pohody duše i těla, ale především ať se těšíš z dobrého zdraví :-))
Marie
Zobrazit tema (4)

Jak se budí princezny...

Lidská hloupost

Citát dne

Slova papeže Františka

"Připomíná mi to Husova slova. Tak si říkám jak se to bude jevit vám.
Zobrazit tema (3)

Ekologické hnutí

Komu se to stalo také?

Jiří Suchý

Citát

Vtip

Ivo Šmoldas

Správné pití

Může být hazard zábavou?

Myslíte si, že hraní hazardních her může být druhem zábavy?
Zobrazit tema (5)

Islamizace Evropy

Na prázdniny

Mravenci

Dnešní ráno bylo tak trochu bojové. Když jsem míjela cestou z ložnice kuchyňskou linku, byl na ní mravenců ráj!! Nebylo to bohužel poprvé, asi ani naposledy, kolem domů se mravenci drží v zemi léta. Takže za chvíli to bylo samý "polámaný (a taky utopený a doufám, že i pořádně otrávený) mraveneček", jestli to ví i celá obora, to nevím, a taky ještě nevím, odkud přišli. Zatím jsem nasypala na obě strany linky na zem furmitox, ale budu muset na všechny čtyři a zjistit, kudy lezou.
Zobrazit tema (8)

Umíme hospodařit???


Onehdy jsem po domluvě s několika hodnými lidmi domluvila přednášku na téma Finanční gramotnost pod lupou.Přednášejícím byl pan Patrik Nacher - absolvent vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer.Zpočátku se zdálo,že se přednášky nikdo nezúčastní,protože toto téma ač je velice zajímavé,přesto je také velice citlivé.Nakonec do našeho kina přišlo 50 lidí.Sice to není velké číslo,ale vzhledem k tomu,že venku bylo 29°C a většina chtěla být někde jinde,než v prostorách kina,je to číslo docela vysoké.Přednáška,na které jsem se dozvěděli spoustu potřebných informací,byla opravdu velice zajímavá a užitečná.
Zobrazit tema (4)

Svátek sousedů

Svátek, který se v roce 1996 zrodil ve Francii a u nás se slaví druhým rokem
Zobrazit tema (4)

Letnice

Počteníčko s babičkou

měla jsem za to,že jsem už o tomto projektu psala,ale asi ne....
Zobrazit tema (3)

Zahrady

Věk

Setkání v Poděbradech

Úcta ke stáří?

Toto mi dnes přišlo mailem a "vzalo" mě to...
Motto: Staří lidé mladým rozumí, byli také mladí, opačně to neplatí.
Zobrazit tema (12)

Sváteční chvilky poezie

Mládek

Povídání jen tak o životě

Jsem velmi ráda, že jsem objevila takové stránky a věřím, že i já se stanu součástí Vašeho dění a spřízněných duší ve chvílích pohody, ale třeba i smutku, který byť chceme, se do našich životů též vloudí.... Proto zdravím všechny a budu se těšit, že mě mezi sebe přijmete. Dana
Zobrazit tema (105)

Smradlavá noha

Lékaři

Drahota

Chtěla jsem jí přeposlat jen někomu, ale byl problém s otevření, musel se najít program ve kterém se dala básnička otevřít, tak jí dávám sem.
Zobrazit tema (1)

Krásné Vánoce všem!!!

Svatá Kateřina

Je 25.11, ale nevím kolik budu mít času tak to dávám v předstihu.
Zobrazit tema (10)

Různé (debatní kroužek)

Město známé dvěma K!!


Krajská rada seniorů Moravskoslezského kraje nám nabídla účast na krajské akci Poznej město Fulnek. Z našeho klubu mělo možnost se této akce zúčastnit 10 seniorů.Byli jsme tomu velice rádi. Fulnek, dnes známý dvěma K, je místem,kde jsme ještě nebyli.Možná se ptáte,proč DVĚ K.!? Pro znalé je to jednoduché.Pro méně znalé ráda vysvětlím.
1.K je přece JAN ÁMOS KOMENSKÝ Narodil se 28.3.1592,zemřel 15.11.1670. Byl jeden z největších myslitelů a všichni ho známe pod přízviskem Učitel národů.

2. K je Česká tenistka Petra Kvitová
Narodila v Bílovci 8. března roku 1990. Tenisu se věnuje od čtyř let a  do svých šestnácti let hrála za TJ Fulnek pod trenérským vedením otce Jiřího..
Obyvatelé Fulneku jsou na obě jména velice hrdí.
Město nás velice zaujalo.Je velice čisté a klidné.Navštívili jsme kostel Nejsvětější Trojice,viděli bakokní sloup Nejsvětější Trojice,kašnu se sochou sv.Sarkandra,

Na náměstí u autobusu si nás přebírá příjemná mladá průvodkyně a odvádí nás pryč.
Naše kroky vedou ke starému hřbitovu,kostnici a kapli sv.Rocha. V parčíku nás zaujme barokní budova kaple sv.Rocha.Tu nechal postavit v r.1632 Václav Bruntálský z Vrbna
Kapucínský klášter. Ten se rozkládá na vršku trošku mimo obvod města.. Byl založen Janem Bruntálským z Vrbna,roku 1668,Roku 1950 byl zrušen a objekt pomalu,ale jistě chátral. Roku 2006 byl rekonstruován kostel sv.Josefa..Klášter patří pod Muzea Novojičínska. Více než půlhodinová prohlídka s fundovanou průvodkyní byla úžasná.
Další naše kroky vedou do kostela Nejsvětější Trojice.Tato stavba z 18.století je ve Fulneku po zámku hlavní dominantou města. Je jednou z nejvýznamnějších staveb severovýchodní Moravy.
Naše kroky vedou dále,tentokrát do Památníku J.A.Komenského. Je součástí Areálu bývalého bratrského sboru ve Fulneku.Ten vznikl roku 1484.
Odpoledne jsme se všichni v Kulturním domě se setkali zástupci seniorských organizací z celého našeho kraje.Vystoupila zde starostka města Fulneku,předseda RS ČR Zdeněk Pernes a amatérské seniorské umělecké soubory z Fulneku a Nového Jičína. Byly oceněny nejaktivnější seniorské organizace a město, Havířov, město s nejvřelejším vztahem k seniorům.
Díky za to,že jsem se s několika našimi seniory tohoto zajímavě prožitého zájezdu mohla zúčastnit.Zobrazit tema (18)

Podzimní procházky

Ahoj všichni,
venku je nevlídno, tak vás pozvu alespoň na virtuální podzimní procházku k nám do Pošumaví.
Chybička se vloudila a odkaz je na všechna má alba na Rajčeti, podzimní procházka je to první. Nejde to tady vymazat, tak se pokusím dát znovu správně do komentáře.
Zobrazit tema (11)

Písničky

Co možná nevíte o pivu

Je důležité umět si vybrat hospodu s těmi správnými sklenicemi. Když vám pak manželka řekne: „Dej si jen jedno pivo a pak hned domů," tak to můžete vyřešit takto:
Zobrazit tema (3)

Citát

Volby

Alzheimer

BABSKÉ RADY

Včera k večeru mne začalo pobolívat v krku. V noci to bylo o poznání horší.
Byla jsem z toho smutná. Tu jsem si vzpomněla, že mi kamarádka poslala nějaký email o cibuli. Zapnula jsem PC a četla návod.
Hned jsem si zalila cibuli a posléze vypila. Právě jsem zalila čtvrtou cibuli.
A věřte, nevěřte, je mi o hodně líp.
Zítra si dám repete, abych to posichrovala.
Zobrazit tema (32)

Kino

Úderný slogan

Gratulace

Helence ke svátku přeji stálý optimismus, který okolo sebe rozdává a taky i to zdravíčko a hezké počasí na svátek!
Zobrazit tema (64)

Pivo nejen na žížeň !!

Podívaná na Mars...

Lidičky, prosím vás, jestli vám přijde řetězák s tímhle nebo podobným názvem, kde se bude psát o tom, že v srpnu bude vidět na obloze planeta Mars větší než Měsíc v úplňku a j. "blebleble", tak vězte, že je to nesmysl a hoax, čili KACHNA. Už jsem to v průběhu let několikrát vyvracela (i na 60) a dávala odkaz na server hoax.cz. Ale už se to na nás zase valí.
Zobrazit tema (5)

Máte zkušenosti?

Dnes jsem se ocitla ve skoro neřešitelné situaci.Potřebovala jsem nutně nakoupit.Najednou doma chyběli lidi(to určitě všichni znáte) a já měla sebou 3 malé děti.Jak to vyřešit v samoobsluze jednoho nejmenovaného obchodního řetězce,byl problém.Jedno dítě jsem posadila na sedadlo do vozíku a další dvě přímo do vozíku.Jiné řešení jsem naviděla.Přiběhl ke mně pán z ochranky,že okamžitě musím děti z vozíku vyndat.A začal problém jak si nakoupit se 3 malinkými dětmi vedle sebe,navíc s vozíkem,kterému ne zrovna dobře jela kolečka.Ochranku jsem neposlechla.Do vozíku vzala to nejnutnější,rychle zaplatila a ještě rychleji jsem opouštěla prodejnu.Jak byste takovou situaci řešili vy???
Zobrazit tema (6)

Jak vypadá "ŮŇ"...

Přátelé,

Alenka mi před chvílí připomenula,že jsem se dlouho neozvala.Mám spoustu nejrůznějších starostí,tak mi chybí dost času.Ale pořád vás mám ráda a myslím na vás.Zítra jedeme na zájezd.Stále nemohu vkládat fotky,tak nevím,kdy to to vyřeší.Ale pár řádečků snad napíšu.Moc vás všechny zdravím!!!!!
Zobrazit tema (44)

A nezaprší

Domácí prací prostředky

Našla jsem zajímavý recept na prací prostředek aviváž. Jestli to vyzkouším nemůžu říct, ale třeba to někdo zkusí a řekne nám jak to funguje.
Zobrazit tema (1)

Dnešní den

Dnes ráno mi přišla esemeska od Marie je už delší čas mino republiku noťas má sice sebou ale nejde se jí připojit.Takže mám vás všechny jejím jménem pozdravovat ještě nějaký čas v zahraničí pobude
Zobrazit tema (79)

KONEČNĚ!!!!

Po hoooooooooodně dlouhé době jsem opět mezi vámi!!!!Z důvodu nedostatku času nejsem denně na webu.Když se mi naskytla opět možnost podělit se s vámi o svou radost,nastal problém.Tím,že jsem byla neustále zaregistrovaná a neohlašovala jsem se, nemohla jsem přidat žádný příspěvek.Když jsem se odhlásila,nebylo mi umožněno se opět přihlásit.Ani po několikeré urgenci mi Admin,ani nikdo jiný neodpověděl.Dnes mě napadlo,přihlásit se znovu-jiným jménem.!!!! No,podařilo se.Ale na jak dlouho???Kdo ví.Moc vás všechny zdravím.... HANA
Zobrazit tema (4)

Známe to všichni

Už před časem jsem dostala zprávu o této chorobě. Dnes jsem jí dostala zase, ale protože mě učili, že opakování je matka moudrosti. Tak teda znovu o té chorobě.
Zobrazit tema (6)

jo jo je to tak

nějaký neznámý šikula složil báseň na reklamu a docela se mu povedla.
Zobrazit tema (2)

1 MÁJ

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných
zvučelo temně tajný bol,
břeh je objímal kol a kol;
a slunce jasná světů jiných
bloudila blankytnými pásky,
planoucí tam co slzy lásky.
Zobrazit tema (7)

MÁK SETÝ

Jelikož u nás je dovoleno pěstovat mák, a ještě je čas ho zasít, vkladám článek, který mi přišel emailem o máku.
Zobrazit tema (6)

Proč se trápit ?

Velký pátek

Zelený čtvrtek nebo Lkavý čtvrtek

připomeňme si... Zelený čtvrtek nebo Lkavý čtvrtek je dnem odpuštění
Zobrazit tema (5)

Naše zájezdy

Citáty

povídání s písničkou

je to tady nějaké mrtvé kam se poděla Zorka? A ostatní přihlášení? Sama samotinká to tady nezachráním!
Zobrazit tema (23)

Dnešní den

Takových zajímavých odpolední jako dnes,nebývá moc často.Pro naše seniory se nám podařilo zajistit skvělé odborníky.Přijeli mezi nás tři lékaři a pár zdravotních sester z oční kliniky Gemini z Ostravy.Se zájmen jsme poslouchali jejich povídání o šedém zákalu,o onemocnění sítnice,o problémech vidění,o možnostech léčení.....Mladé lékařky i  primář kliniky,všichni byli velice příjemní,ochotní poradit,pomoci.Odpovídali na všechny kladené otázky.Každý senior,který měl zájem,si mohl bezplatně nechat změřit dioptrie,oční tlak i si individuálně poslechnout odpovědi na otázky,které ho trápili.Každý senior také obdržel spoustu drobných dárečků a krásný nástěnný kalenář.Myslím,že všichni,kteří se dnešní naší akce seniorů zúčastnili,byli spokojeni.
Zobrazit tema (2)

Prosba

KECÁRNA

Vtip na dobré ráno

Vždyť s úsměvem jde všechno líp, jen nesmíte zapomenout, že vám kyne chleba a vy máte rozehřát troubu. To je pak průšvih.
Zobrazit tema (20)

V zákulisí divadla

Kdo mne a Hanku zná, ví, že Hanka je kvočna bohumínských kuřátek (jak poetické pro babulky a dědulky) a že se u nás v seniorklubu pořád něco děje.
Zobrazit tema (2)

Poučení pro seniory

Horoskop pro znamení RYB

Moje soutěžní práce

Náš seniorklub vyhlásil literární soutěž a já do ní posílám následující příběh :-)
Zobrazit tema (17)

Esperanto

Sněhuláci

Pro naše končiny jsou sněhuláci běžný pojem. Staví je děti pro radost. Pro dospělé mohou mít ale také jiný význam.
Zobrazit tema (11)

Řekni to květinkou

ZNAMENÍ KOZOROŽCE

Novoroční recept na každý den

Nový rok začíná, mnozí si dáváme různá předsevzetí, která se daří plnit s větším či menším úspěchem. Nejinak je to i s různými dietami. Zkusme jeden recept, po kterém se sice nehubne, ale ani netloustne a přesto poskytne famózní labužnický zážitek.
Zobrazit tema (6)

My tři králové ...

Kalendář a my

Přání

PF

Svatý Štěpán

Byl patronem kameníků, krejčích, tkalců, pracujících s koňmi, tesařů, zedníků; vzýván proti bolestem hlavy a za dobrou smrt.
Zobrazit tema (1)

Nastal Štědrý večer

Přeji

Zapomenuté roráty

České adventní zpěvy. Roráty (z latinského rorate „rosu dejte“) představují specifickou podobu ranní mariánské mše v době adventní. Typické české liturgické zpěvy, které rorátní mši doprovázejí, nemají v evropské kultuře obdobu
Zobrazit tema (4)

KDYŽ HVĚZDY DOTANČÍ

Děkujeme tanečním párům za krásné taneční výkony a příjemné sobotní večery!
Zobrazit tema (2)

přání k vánocům

všem posílám přání k vánocům..... http://www.e-zabava.net/animace/ostatni/149-prani-k-vanocum
omlouvám se neumím to a nejde mi to nemůže to někdeo místo mě tam dát?děkuji
Zobrazit tema (10)

Vánoční stromeček

Dnes moje moudrá žena rozhodla, že je vhodná doba k zakoupení vánočního stromečku.Bez reptání jsem vyjel s naším autem před dům a deset minut čekal na příchod manželky.Za deset minut jsme byli v malém zámeckém parku nedaleko našeho bydliště, kde se nachází specializovaná prodejna tohoto zboží.Přestože jsme vybírali z nekonečných řad stromečků, stále se nám nedařilo vybrat stromeček podle našich představ.Po půl hodině se nám podařilo objevit stromeček, který by aspoň vzdáleně připomínal to, co jsme hledali.A tak jsem si cestou domů vzpoměl na dobu mého dětství před pětapadesáti lety,kdy jsme s mým otcem chodili pro vánoční stromek do lesa jeden km za naší zahradou.To co se dnes prodává jako vánoční stromky, to by můj táta nepoužil ani na zametání dvora.Na vánoční stromek měl můj otec několik požadavků.Stromek musel mít výšku dva metry,musel mít pět poschoí větví,každé patro muselo mít čtyři větvičky rostlé do pravého úhlu a kmínek musel být úplně rovný.Najít takový exzemplář nebylo vůbec jednoduché. Vzpomínám si,jak jsme jednou v neděli před Štědrým dnem vyrazili ráno v půl osmé do lesa a k obědu jsme se "doplazili" po šesté večer v úplné tmě, mokří od sněhu, promrzlí a hladoví, ale šťastní, že budeme mít zase nejhezčí stromeček z celé vesnice.Naši radost trochu pokazila máma,protože si neodpustila dlouhou litánii o bláznovi co tahá třináctiletého kluka o hladu osm hodin po lese jen aby se mohl před známíma vytahovat.Táta na mě mrknul a já věděl, že příští rok si to dobrodružství zopakujeme.F
Zobrazit tema (3)

Barborky

Také je máte tak rádi? A všechno nejlepší všem Barborkám!!!
Zobrazit tema (5)

Týden od 2.12. do 8.12.

ZAČÍNÁ DOBA ADVENTNÍ...

Přátelé, tak se nám blíží adventní čas a již tento víkend nastane 1. adventní neděle. Zkuste se v tom každodenním pracovním tempu zklidnit a zapálit první svíčku na svém adventním věnci. Kdysi býval Advent svátečním časem, kdy se lidé připravovali na oslavu narození Ježíše Krista. I když nejste věřící, zkuste nestresovat a tento čas si užít.

Zobrazit tema (10)

Nehoda

KDYŽ HVĚZDY TANČÍ...

Tance jsou v plném proudu.
Přidá se někdo na tipování?
Jsou tam velké změny oproti minulé soboty. Anna Polívková a Michal Kurtiš, skončili minule předposlední a dnes dostali zatím nejvyšší hodnocení.
Zobrazit tema (2)

Horoskop pro Střelce

Týden od 11-17.11

Sraz

Včera se uskutečnil náš sraz.Před padesáti lety jsme opustili školní lavice ZDŠ a šli"poznávat" další.Po padesáti letech jsme se do školy vrálili.Dcera naší spolužačky tam učí.Velice ochotně nás provedla školou,ukázala všechna místa,která nás zajímala,předvedla nemodernější pomůcky...Byli jsme nadšeni a spokojeni.Odtud jsme pokračovali do naší Kavárny na náměstí,kterou jsme opustili až tehdy,když začal personál nenápadně zhasínat všechna světla.Opravdu to bylo krásné setkání. I když se se 12 spolužáky už nikdy nesetkáme,jsme rádi,že se ještě máme s kým scházet.Přišlo nás 15. Holt jako vždycky a všude-ZDRAVÉ JÁDRO!!!
Zobrazit tema (2)

KDYŽ HVĚZDY TANČÍ

Báseň na sraz spolužáků po xxx letech

Kalísie vonná

UPEČU nebo KOUPÍM VÁNOČNÍ CUKROVÍ?

Vánoce...a zase se rozhodujeme!
Vánoce se blíží pomalu, ale jistě a s nimi otázka.
Kolik druhů vánočního cukroví pečete?
Dva, pět, deset, cukroví kupuji, nepeču...
Zobrazit tema (24)

Co chybí moji drazí ? PENÍZE !!!!!!!!

Po dosažení určitého věku máme všechny z těchto příznaků..Vesele i vážně
Zobrazit tema (4)

U3V

Horo, horo bramborová

Recept pro zdraví

Dostala jsem dnes emailem tento "zázračný recept pro zdraví". Tak se chci s vámi o něj podělit. Je to dostupné všem, tak proč to nevyzkoušet, že jo. Určitě nám tyto produkty neublíží, leda, že bychom přišly o důchodové dávky, když se zbavíme tolika neduhů, co je popsáno.
Zobrazit tema (6)

Uherský Ostroh - výstava panenek

Debata týdne

Pár pranostik

Na nadcházející dny. Je zvláštní, ře se k dnešnímu dni nevstahuje žádná pranostika. Pranostiky od 5 do 10 října.
Zobrazit tema (1)

Vtipné citáty

Mám ráda citáty a tak i tentokrát jsem si jich pár přivezla. O pár z nich se s vámi podělím.
Zobrazit tema (1)

Šípky

Je tu podzim, příroda se vybarvuje, připravuje na zimu.Šípky se už nabízejí:Utrhni mne, uvař si čaj.Nestonej.Taky trháte?Sáček nadrceného čaje z prodejny-ano, ale prožitky při pití svého čaje,zahřívají i nějak jinak a lépe.

/Ovšem zkouším si poprvé napsat a hlavně i obrázek k textu/
Zobrazit tema (11)

Zeman v Bohumíně

Při třídenní návštěvě moravskoslezského kraje dnes zavítal prezident i k nám do Bohumína. Náměstí bylo téměř plné. Občané kladli otázky, Zeman odpovídal. Pak se přestěhoval na radnici, kde pokračovalo setkání s místními "celebritami". Kdo si počkal na jeho odjezd v 17:30, mohl být od něj takhle blízko.
Zobrazit tema (0)

Houby

Věžky 2013

Slovo dalo slovo a domluvily jsme s Růženkou, že se ve Věžkách sejdeme. Krásné podzimní počasíčko nám vyšlo a proto tam bylo moc hezky. Jeden nevěděl, na co dřív koukat. Nejkrásnější květinky jsou na poslední fotce :-). A příští týden jsem zase domluvená s Marií na Floru Olomouc, tak snad nám to taky vyjde.
Zobrazit tema (5)

70+

HOROSKOP PRO VÁHY

Je osud člověka jeho povaha a charakter vepsán ve hvězdách?????
Zobrazit tema (1)

Podzim

Tento víkend se s námi léto definitivně rozloučí a podzim zvítězí nejen venku ale i v kalendáři.
Zobrazit tema (5)

Každá rada dobrá

Každý z nás něco umí lépe či hůře.Občas potřebujeme poradit a jsme rádi,najde -li se někdo,kdo to dokáže.
Zobrazit tema (29)

Dnes

za hodinu a půl s cestou do lesa a zpět.Měla jsem s sebou doprovod pejska a kočičky.
Zobrazit tema (2)

Houby

můj včerejší úlovek asi za 40 minut.Mám svoje místa,kde většinou najdu.
Zobrazit tema (13)

Grilování

1. týden v září

Mouchy

Neznáte nějakou "přírodní" fintu na vypuzování (nikoli zabíjení) much z mistnosti?
Zobrazit tema (20)

Vítám nové uživatele!

I když web není zcela hotov, začínají se registrovat další uživatelé.
Zobrazit tema (21)

Debata týdne

Vtípky

Letní pozdrav

PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K