» Kavárna » Uvítání Tíny

Tíno hezky tě mezi námi vítám. Přeji ti, aby příchod na náš web byl pro tebe přínosem. Dobře jsi mezi nás zapadla. Zkrátka,aby jsi sem chodila ráda a do dění se zapojila. Čímkoli, článkem, fotografiemi, tvými zkušenostmi a nebo se jen podělila o své radosti i starosti. Je zvykem si tady tykat, pokud by ti to nevyhovovalo tak napiš a mi se přizpůsobíme. Je to pohodový web bez politiky. Pokud budeš mít nějaké dotazy k chodu webu obrať se na kohokoli z nás mi ti poradíme. 

akimoro | 18.12.2014 18:14
1

Děkuji za přivítání

Tina | 19.12.2014 19:08
zatím jen vysvětlení jména Tina.Tak trochu mě provázelo celý život a teď po šedesátce tím spíš, že prý jsem tak trochu podobná Tině Turner nejen "vzhledem",ale spíš temperamentem, láskou k tanci-jen barvou pleti jsem jí podobná snad jen přes léto.Mám jen malou rodinu a psa, tak hledám přátele, třeba tady na netu,abych se dozvěděla, zda moje životní problémy jsou velké nebo jsou proti tomu, co zažívají jiní lidé v podobném věku jen malou kapkou v dešti.Ale o problémech, který má každá/každý z nás raději až po svátcích.Spíš přidám občas nějaký odkaz na pěknou hudbu.Tedy hlavně na tu, která se mi líbí,ale třeba zaujme i vás.Třeba tahle, hezký večer všem
ODKAZ: https://www.youtube.com/watch?v=RH4vQeiW4ug
2

1:

akimoro | 20.12.2014 05:05
Hana Hegerová a její šanzony nemají v Čechách zatím konkurenci.
ODKAZ:
Tina | 20.12.2014 21:25
Hanka mě provází všude na cestách autem nebo když je mi ouvej.Je mi líto, že je v nemocnici,odešel Hapka, možná chce jít za ním.Tak tomu bylo u mých rodičů.Do půl roku byli oba už spolu nahoře.
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K