» Kavárna » Volby

komunální volby 2014

Nevím jak u vás, ale v našich Zvonokosech bych je "demokraticky" zakázala. Vyhráli ti, co podle mne vyhrát měli, ale všichni se tu zhádali. Zastydlí puberťáci, kteří se snažili kandidovat za stranu oplývající nižším IQ, nadávají na facebooku na volební komisi - tak, jak jsou zvyklí ve vícero diskusích na internetu a vyhrožují soudy. Urážky létají i v ulicích a dospělá generace to těžkko vydýchává. Bude tu asi generační válka.

zorka | 14.10.2014 08:19
1

Volby

Zoja | 14.10.2014 14:37
Tak u nás to dopadlo celkem dobře. Ti věční stěhovavci se tam nedostali a máme konečně v zastupitelstvu i člověka z Mačic. Jsme totiž přifařená vesnice.
ODKAZ:
akimoro | 14.10.2014 17:31
U nás jsme vyhráli všichni. Do zastupitelstva se dostali zástupci všech stran, ale hlavně lidé kteří nám už ukázali, že to umí. Tady se nevolily strany, ale lidi.
ODKAZ:
3

Oranžový Bohumín

Helena | 14.10.2014 19:25
Já jsem kandidovala za ANO. Ale jak je vidět už léta z našich příspěvků, Bohumínské oranžové zastupitelstvo opravdu dělá hodně pro lidi a pro nás seniory. Tak jsem se tam nedostala :) Naši získali čtyři mandáty, jenže oranžových je čtrnáct. Ale to ještě není konec mé politické kariéry. Je potřeba pracovat v komisích. Tam se budu drát do nějaké, která má souvislost se seniory, abych mohla prosazovat zájmy seniorů, jak jsem v předvolební kampani slibovala :)
ODKAZ:
4

Volby...

alava | 15.10.2014 11:41
...já jsem hned po volbách odjela a až dnes jsem si vyhledala na internetu, jak to u nás vlastně dopadlo. Napíšu šalamounsky, že doufám, že dobře - podle osobností, které se dostaly do městs. zastupitelstva bude zaručena potřebná kontinuita, což je nejen u nás důležité. Anketa k bezúplatnému převodu Zámku do majetku města, která probíhala současně s volbami, dopadla pro zámek také dobře - 75% respondentů vyslovilo svůj souhlas. Pro město to bude sice velké sousto, ale nechceme přece mít po pár letech uprostřed města další ruinu. (Tou první je hospodářský dvůr zámku.)
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K