» Kavárna » Tak kde vězí to globální oteplování?

stížnost na podnebí

9. května 1945 bylo takové vedro, že jsem za dobu vítání osvoboditelů (asi od 8:45 do 14) dostal pěkný úžeh (nebo úpal?), letos to vypadá na rýmu z nachlazení.

Jarda | 07.05.2014 15:24
1

stížnost

Růžena | 07.05.2014 17:38
to máš Jardo tak názory se různí. Od poslední doby ledové uplynulo asi 10.000 roků...Většina vědců předpovídala příchod extrémně silného slunečního cyklu klimatolog David Archibald, považovaný za kacíře globálně oteplovacího náboženství, jako jeden z mála tvrdil opak: 24. sluneční cyklus bude nejslabším za uplynulých 200 až 300 let, jeho příchod potrvá 13 let a podobat se bude Daltonovu či dokonce Maunderovu slunečnímu minimu. Po něm přijde stejně jako v roce 1645 či 1800 malá doba ledová.Příroda toho má dost a hraje tvrdě!Pamatuješ na vtip který koloval v době minulého režimu? Podle něj byly největšími nepřáteli socialismu jaro,léto podzim zima! Jak vidno příroda v důsledku dnešního režimu přitvrdila. Pamatuji,že před tuším deseti roky byla nějaká demonstrace v Praze proti zimě podle všeho nepomohla takže se budem muset podřídit větru,zimě dešti a dědečka Mrazíčka s kouzelnou berlou mrazilkou ponecháme raději v pohádce!
ODKAZ:
2

Globální...

alava | 07.05.2014 18:08
...je asi kdýýýž... to je všude jinde, jen né u nás, hahaha! Taky si vzpomínám, že jsem jako malá chodila do průvodu v podkolenkách, krátkých sukýnkách a rukávkách.
Tady dští a bude dštít, ale zatím venku není moc velká zima. Doma je větší.
ODKAZ:
3

2: u nás

Růžena | 07.05.2014 18:27
bylo střídavě slunečno, koupala jsem pejska vyfénovala ho a chtěla ho pak vyvenčit a chytnu za kliku a byla jsem v domě zamčená a chlap fuč.Vrátil se skoro za dvě hodiny samozřejmě měl oba klíče u sebe.Divil se že jsme s pejskem doma to mě dožralo copak jsi mě neviděl v koupelně že koupu psa? Prý neviděl myslel si že jsem s pejskem venku.Přišel když už jsem se chystala vylézt oknem ven a jít za synem pro náhradní klíče.Takže u nás momentálně globální oteplování nehrozí spíš ta doba ledová. Navíc jsem před chvílí na procházce s pejskem zmokla.
ODKAZ:
4

Dnes je svátek...

alava | 08.05.2014 08:03
...tak Pepa Puchejř místně, nikoliv globálně, vykouk z mraků, aby se neřeklo, ale patent na to počasí opravdu nemáme. Tak vám všem přeju hezký den!
ODKAZ:
5

4: Svátek

knihomilka | 08.05.2014 09:58
Děkuji za přání a nápodobně!
ODKAZ:
6

5: svátek

Růžena | 08.05.2014 10:22
hlásím že globální oteplování právě začalo,jak bude zítra čert ví a nepoví,svátek nesvátek otrhala jsem špenát,uvařila koprovku a chystám se sázet okurky a aby se mi nekrátily žíly,tak motám a motám ruličky z novin a dělám z nich vánoční stromečky,podkovičky atd.Všem přeji krásný slunečný den!
ODKAZ: http://youtu.be/qswX44LJels
7

Globální oteplování ...

alava | 30.06.2014 07:51
...vzalo u nás zase zpátečku, tak já naopak vyrážím vpřed, déšť nedéšt, do Šestajovic. Zrovna chvíli neprší. Nevím, jestli budu mít čas a možnost nakouknout do středy na net. Tak se mějte všichni pokud možno fajn a všecky bývalé pionýrky, jiskry a skautky - poslouchejte našeho pionýrského vedoucího Jardu ;-)).
ODKAZ:
8

7: provedu !

Růžena | 30.06.2014 16:42
Slibuji dnes přede všemi, jako jiskra jasná, chci žít pro svou krásnou zemi, aby byla šťastná.Jiskřičky jsme ještě malé, máme však svůj cíl. Budeme se dobře učit, aby byl vždy mír!Také jsem dnes vyrazila vpřed do deště bez deštníku protože z neznámých důvodů všechny 4 deštníky dostaly nohy! Ve vlaku sice nepršelo ale ve Vyškově jo. Musela jsem ve vlaku zavolat dceři aby přišla naproti s deštníky. Vnučka která si vyjela nejenom bez deštníku ale v kraťasech ta mě dostala. Mokro v balerínkách! Kdyby neměla oholené chlupy na nohách určitě by ji zimou stály.Tak babička musela koupit ponožky, boty,kalhoty a vnučka se musela na WC převlíknout do suchého.A prší celý den,ale deště bylo a je třeba!
ODKAZ:
9

8: To snad ne !?!

Jarda | 01.07.2014 11:43
Vnučka si holí nohy? Počkej jaké bude mít za čásek na nich pěkné tvrdé, mužné strniště! Nohy si holili pouze někteří závodníci-cyklisti, jenže to mělo svůj důvod. Když utrpěl někde silniční lyšej, tak to odtrhávání náplasti i s chlupama nebylo nic příjemného, když byl někdo chlupatější, bylo v ráně vždycky hodně prachu! Sakra, ženský, vy už opravdu nevíte s čím na nás!!!!!!!!!
ODKAZ:
10

9: Jarda

evelyn | 01.07.2014 14:20
Ty si snad děláš prdel...... v dnešní době která dívka / paní/ nemá všude oholíno, není přece IN. Já tedy In nejsem, nohy si neholím, ale to jsem asi výjimka. Tuto " módu " jsem zažila prvně v pasťáku, padlé děvy se dožadovaly, aby jim bylo toto umožněno, byly na holení zvyklé. Přestože jsem byla proti, musela jsem zákaz povolit, neboť mi dala na krk nůž paní zdravotnice. Dívky si i přes zákaz dokázaly z domova propašovat holítka a pak je používaly tajně ve sprše, či po večerce, jedna po druhé. Hrozil přenos infekčních chorob, kterých mezi našemi krasavicemi nebylo málo.....Tak jsme jim je museli dokonce za státní prachy kupovat!!!!
ODKAZ:
11

10: Evelyn,

Jarda | 01.07.2014 17:38
děkuji za vysvětlení. Já ani nikdo z mých příbuzných, které znám, jsme nikdy v pasťáku nebyli, ale tam bych spíše soudil, že bude z hygienických důvodů holení přímo nařízeno! Vzpomínám na některé bývalé spolužáky, adepty polepšoven, jak voněli špínou, asi proto, že se neholili. Prosím Tě, to v dnešní době neexistuje něco hygieničtějšího, než se mydlit a škrabat? Nějaká "Birhanzlova mast, na lysinu past"? Já vím, holá kůže se lépe udržují, ale jak u koho, nestačí holit jen místa která jsou vidět? Jako u mužů vousy na bradě, v poslední době valem přibývá holých hlav, jenže to, co ušetří na holiči, prodělají na mýdle, efekt je sporný. Nevím, jestli má nějaký smysl přidělávat si práci jenom kvůli tomu, abych byl "in" (nebo "im"?)Jistě ze zkušenosti víš, kde všude se může mladý nešika pořezat. Nebo jako s tím piercingem, nechám si k jazyku přišpendit kuličku a pak nevím, co mám spolknout dřív. A vůbec, jak poznám na chodníku, že má dívka všude oholíno???
Kdyby příroda chtěla, aby holky vypadaly všude jako oškubaný kuřata opálený svíčkou, tak by to snad dokázala zařídit, ne?
ODKAZ:
12

11: všude voholíno ?

Růžena | 01.07.2014 18:08
Jardo poznáš to tak že se jim kukneš pod sukně mnoho mladých slečen nenosí kalhotky a jestli jo tak jen takové dva proužky které se zařežou do frndy a sedinky.Vlastně ani muži nezůstávají pozadu taky mají svoje tanga docela mě to rozesmálo! Jen si vyber budeš IN!
ODKAZ: http://youtu.be/vNycsOlsrOE
13

9: HOLÍ

Růžena | 01.07.2014 18:28
ona jo já ne ne že bych nechtěla jít s dobou ale nějak moje nohy vypadají stále jako voholené nějak mi na nich nikdy chlupy nerostly.Kdo si myslí že dřív měly dívky chlupaté nohy je na omylu! Hladká pokožka se totiž "nosila" už ve starověkém Egyptě nevím sice jak ve starověkém Egyptě holení probíhalo asi v té době byla na světě břitva nebo si na jejich odstranění vzali hořící svíčku kdo ví jisté je že dnes mladá děvčata jestli nenají oholené nohy tak přeci nemůžou jít v kraťasech nebo sukni to by je přeci ostatní dívky pomlouvaly. Ty nevidíš že nemám oholené nohy proto musím dnes jít v kalhotech rozčiluje se vnučka když ji dojdou žiletky. Marně s lupou koukám a hledám na jejich nohách sebemenší chloupek žádný nevidím ale ona mele svou tady nevidíš!!!!!!! Často na úkor snídaně stojí ráno ve vaně a holí údajné chloupky. Divná doba.
ODKAZ:
14

12: Růženko,

Jarda | 01.07.2014 18:33
to je blbost, když přijedu do Prahy, nepolezu přece po Příkopech po čtyřech s vyvrácenou hlavou pod sukně. Tanga pro muže jsou zajímavá, ale neřeší základní problém, které jsou pro leváky a která pro praváky ("uprostřed" to nosí jen manekýni na focení a pak snad jen nějaký úchyl, který si myslí, že právě tímhle bude IN), ale pánům, kteří mají kolem pasu 160 bude jedno, jestli jsou IN, ti si tam dolů stejně nevidí. Ti řeší svoji tělesnou potřebu jednotným způsobem: Přijde, usedne a uvidí. Pardon, neuvidí, zjistí.
ODKAZ:
15

14: hahahahahahahahahahahahahahaha

16

13: Holí, neholí ....

Jarda | 01.07.2014 19:21
Růženko, můžeš vnučce vyřídit, že dokud pánové nepolezou po chodnících po čtyřech s hlavami vztyčenými pod ženské sukně, znamená to, že je problém vyholenosti opačného pohlaví nezajímá a že je zbytečné tento problém jakkoli řešit.
ODKAZ:
17

15: 160

Jarda | 01.07.2014 19:27
Takové oblékali v Chornici-kus plátna a šňůrky.
ODKAZ:
18

17: To máte ale téma!

19

18: Jo! Inko,

Jarda | 01.07.2014 19:58
pokud se máme mít všichni lépe, je nutné přestat se zabývat zbytečnými pracemi, jako holením si míst, která veřejnost nevidí a napřít úsilí tam, kde je třeba.
Já se tady v té vaší kytkárně moc nechytám, ale proměny kytice ve váze byly naprosto srozumitelné i pro mne.
ODKAZ:
20

Oholené nohy

Maruš | 01.07.2014 21:29
Máme tři vnučky a všechny si holí nohy.Asi je to móda.Ale jeden fakt je,že toho jednou budou litovat.Jak píše Jarda,chlupy porostou víc a budou mít nohy jako chlupatý kaktus.Když jsem dělala u učňů tak za mnou přišla děvčata,jestli nemám jehlu.já v domnění,že budou něco přišívat,jsem jim jehlu půjčila.Na šatně si propichovaly uši.Když mi jehlu vracely,tak mi o tom řekly.byla jsem z toho na infarkt a domlouvala jsem jim to,že kdyby měly z toho následky,tak sedím v kriminále.Oni mi v klidu odvětily.Nebojte se my jsme nahřívaly jehlu nad svíčkou a měla jsem od nich hned pohotovou odpověď.Na štěstí pro mně se nikomu nic nestalo a já měla ponaučení.
ODKAZ:
21

19: tak tak

Růžena | 02.07.2014 06:47
na mladý děvčice malej dvůr a velkej bič a hned by je přešly roupy na holení nohou a propichování obočí nosu uší a kdoví ještě čeho!
ODKAZ: http://youtu.be/Adf9qhH4Klc
22

17: Chornice

Růžena | 02.07.2014 07:02
kdybys viděl jak vypadá ta budova dnes, je přímo na odstřel tak jak bývalé OP Prostějov. Takže v Chornicích chodí asi muži zřejmě na ostro.A z bývalého OP zůstal jen ten komín proč asi?
ODKAZ: http://youtu.be/HcF0Oc6a4rQ
23

Ještě , že tak

Inka | 02.07.2014 07:16
Mohli to dát nepřizpůsobivým k dobydlení.Asi tam postaví....Co?
U nás v Sokolovně byly neustále /vydělávají si pronájmem/ výprodeje OP Prostějov-ale nikdo to nekupuje.Baby si nakoupí s sekáči, oblíknou i dědky.Ingousti si nechají šít na míru...

Není komín pro čápy?
ODKAZ:
24

21: tak tak,

Jarda | 02.07.2014 07:59
máš pravdu, ty holky vůbec nemyslí na budoucnost, jak se asi budou holit až zestárnou a kůže na nich bude plandat a bude samý fald a záhyb? I my jsme měli v mládí své mouchy, učili jsme se v raném věku kouřit a chlastat, některým z nás to vydrželo.
ODKAZ:
25

18: Ahoj Inko,

26

Červená

Inka | 02.07.2014 19:19
Měla jsem jednu červenou a jaksi... jen růžové a oranžové...budu muset nakupovat.Nádherné jsou.
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K