» Kavárna » Pohled do budoucnosti

Rok 2514

 Malá dcera se v roce 2514 ptá svého otce..

Tati dnes jsem zaslechla že kdysi  v nějakých Čechách žili nějací Češi.Slyšel jsi někdy o tom? Samozřejmě maličká prý se právě podle nich dnes říká jsi blbej jako Čech! Aha a kde ty Čechy byly? No to se přesně neví, asi někde ve střední Evropě. A to byli vážně tak blbí? Asi ano prcku,podle pověstí si sami rozprodali a vytunelovali vlastní zemi,jejich vláda nechala lidi umírat protože náklady na léčení si nemohl slušný člověk dovolit, a pokud ano brzo zemřel zadlužený hladem protože lichvářství bylo posvěceno na byznys.Za vrcholové představitele si volili kdejaké lumpy a jeden prezident dokonce pustil  darebáky z vězení dřív než je stačili potrestat a zabavit jim to co si nakradli,Ti Češi si zlikvidovali lesy a zemědělství a průmysl a tím vzali lidem práci.Prodávali jedovatý alkohol,dováželi a prodávali  nezdravé potraviny z jiných zemí  jen proto že byly levné a dalo se na ních zbohatnout.Kdo se bránil útočníkovi toho zavřeli a útočník byl ponechám na svobodě a dokonce i odškodněn.Vyživovali si z vlastní kapsy ty kkerým se nechtělo pracovat a stali se poskoky cizích mocností.Dokonce i zákony dělali takové,aby vyvolení mohli beztrestně krást a prostí lidé to spláceli z obrovských a nesmyslných daní.Ale nejspíš to jsou dítě jenom povídačky tomu se ani nedá věřit.To se jenom tak říká víš! Protože podle výpočtů nikdo ani tak blbý být nemůže!!!!!!

Růžena | 06.05.2014 07:38
1

Jak trefné

petr | 06.05.2014 08:11
Růženo, to ti asi prýštilo přímo ze srdce, takové pravdy. My si to ani neuvědomujeme, jak se za to budeme později stydět.
ODKAZ:
2

Škodná

Inka | 06.05.2014 09:10
Myslím, že lidé jsou taková škodná, že je do té doby planeta Země setřese.Kniha Kurta Vonneguta : Muž bez vlasti -mi mluvila z duše.
"Naše děti zdědí technologie,které jako vedlejší efekt-za války či v míru-rychlým tempem ničí celou planetu jakožto prostředí umožňující dýchání a pití a podporující život v jakékoliv formě.Lidé kašlou na to,jestli tato planeta bude fungovat dál nebo ne.Tak strašně jsme padlí na hlavu.Imunitní systém planety se nás snaží zbavit pomocí AIDS a nových mutací chřipky, tuberkulózy a dalších nemocí...."
"Jsme narkomani závislí na fosilních palivech ve fázi nedostatku.A jako tolik závislých,kterým akutně hrozí absťák, nyní naši vůdcové páchají násilné zločiny, aby se dostali k onomu zbytku toho, na čem jsme závislí."
Myslím, že blbé je celé lidstvo.U nás je to jako domácí násilí- dovolí si na nás jen to, co jim dovolíme.To máme za ten klídek a pohodičku....
Napsala jsi samou pravdu.Naštěstí si naše děti mohou vybrat, kde budou žít.Nebude-li to jinde stejné...
Ještě, že máme vzduch zadarmo a nebe nad hlavou.Chytejme štěstí po chvilkách- to nám nikdo nedá- to je v nás samých.
ODKAZ:
3

... ani tak blbý být nemůže!!!!

4

Tenhle blog mě baví

5

4: O Praze

PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K