» Kavárna » Krajkový dort

Dort s cukrovými krajkami.

zorka | 26.04.2014 11:31
1

Zákusek

Inka | 26.04.2014 13:06
Dnes bych si zakrojila.Mám kávu a to by se mi hodilo.
Máme bláznivý den. Včera syn a děti- já se zasekla na zahradě a oni se nezpozdili!Tak jsem v kalupu vařila večeři.Pak jsem v deset odpadla.Děda si vyvzpomněl, že půjde na pinkponkový turnaj veteránů-vstávali v 5 hodin.No, s dětmi jsme si pospali a pak zas honem vařit.V sokolovně byla Arm výprodej.Já si koupila pilku na dřevo a kartáček na ruce s tím svažitým na druhé straně, jak se čistí dobře nehty.Vnuk dláto a rašpli-dělá plastiky ze dřeva.Včera mě syn masíroval záda- dnes se skoro nehnu...Ještě k tomu tahám Vendovi klíšťata / a to má ten obojek/.
Alenko-JAK TO DOPADLO,já otrhávám stále jahodové květy, co mají černý střed- po zmrznutí...Tak 300 jahůdek v tahu.A jestli se hortenzie vzpamatuje...Bojím se něco vystrčit ven.
ODKAZ:
2

krajky

Růžena | 26.04.2014 17:12
Ty jsou na dortu jak opravdické.To muselo dát práce škoda dort nakrojit.
ODKAZ:
3

2: Krajky

zorka | 26.04.2014 19:01
Jedlé krajky jsou moc pěkné, ale k jídlu asi moc nejsou. Existuje na ně práškový polotovar, který se jen zalije vodou a pak se z plátu vykrajuje.
ODKAZ:
4

1: Jak to dopadlo...

alava | 26.04.2014 21:33
...tak honem nevím, co máš na mysli, jsem poněkud uondaná...tulipány (i rozkvétající ronďáky) krupobití přežily a jabloně nevím, je pod nimi nastláno okvětních lístků a plůdky asi budou poškozené, ale snad ne všecky. Pražáci chvíli měli kliku, že přijeli sice s hezkým počasím, ale moje bolavé koleno neomylně signalizovalo, že to počasí půjde do háje a taky jo, zatáhlo se a grilovali za mírného deště. Jak to říká K. Fialová - "čím hůř, tím líp", tak když ta změna proběhla, mně se ulevilo. Děvenky moje mne jako vždy potěšily, byly opět velice hodné a velice si to tady po všech stránkách užívaly, po všem se jen zaprášilo a pocukrované buchty s vyznačeným "M" jako makové a "T" jako tvarohové, měly velký úspěch. Cestou domů se v autě prospaly, takže ted' doma svítěj jako baterky, zatímco jejich rodičové usínají u telky :-). Já se taky těším do hajan a přeju vám sladkou dobrou noc.
ODKAZ:
5

Dort...

alava | 26.04.2014 21:46
...vypadá velmi elegantně, neb v jednoduchosti je krása, apropos, budu mít brzy narozky, jeden takový by se šiknul ;-).
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K