» Kavárna » V zákulisí divadla

Kdo mne a Hanku zná, ví, že Hanka je kvočna bohumínských kuřátek (jak poetické pro babulky a dědulky) a že se u nás v seniorklubu pořád něco děje.

Tentokrát nám kvočna Hanka dojednala exkurzi ve vlásenkárně a šicí dílně Divadla moravskoslezského v Ostravě. Sama byla překvapená, že kuřátek, lačných toto v zákulisí vidět, bylo hnedle čtyřicet dva. A opravdu bylo na co koukat. Ve vlásenkárně nám vše ukázaly, vysvětlily a názorně  některým nasadily paruku a chlapům skřítkovské vousy:-) .V dílně se šilo zrovna pro baletky. Čas neúprosně pádil a museli jsme zákulisí opustit, abychom nenarušili přípravy na další divadelní vystoupení.

 

 

 

 

 

Helena | 02.03.2014 13:45
1

To by bylo

Růžena | 02.03.2014 14:00
něco pro mě,hned bych se narvala do těch svatebních šatů.U vás to holky žije samá akce kde na to ta Hanka bere čas? Chválím chválím,co vše pro seniory dělá!
2

1: Díky za pochvalu

Hanka | 02.03.2014 19:44
Jo,zase se mi podařilo vymyslet a zajistit něco zajímavého.Nahlásila jsem přibližný počet-asi 20.S otazníkem.Když jsem zjistila,že nás je u vlaku víc než 30 a pak mi lidi volali,že jich autobusem(pro některé je to levnější cestování) přijelo dalších 12,začala jsem být nervózní.Budeme tam moci jít všichni,nebo budeme zklamaní???Vysvětlila jsem situaci a vyšlo to.Díky Helo,žes o této akci napsala.Já jaksi nestíhám.Už zase plánuji a zajišťuji březnové akce.
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K