» Kavárna » Recept pro zdraví

Dostala jsem dnes emailem tento "zázračný recept pro zdraví". Tak se chci s vámi o něj podělit. Je to dostupné všem, tak proč to nevyzkoušet, že jo. Určitě nám tyto produkty neublíží, leda, že bychom přišly o důchodové dávky, když se zbavíme tolika neduhů, co je popsáno.

Tento zázračný nápoj existoval již před mnoha lety, kdysi ho přírodní léčitelé v Číně doporučovali nemocným. Jistý pan Seto dokázal, že nápoj funguje tím, že se sám vyléčil ze své nemoci, z rakoviny plic. Pan Seto tvrdí, že nápoj mu doporučoval jeden slavný čínský herbolog. Pil ho tři měsíce a jeho zdraví se obdivuhodně zlepšilo, proto se rozhodl tento zázrak zdravé výživy zveřejnit.
Je to výživa dosažitelná pro každého a s minimálními výdaji, proto chce pan Seto upoutat pozornost těch, co trpí nějakým druhem rakoviny, nebo jakýkoliv jinou chorobou, upozornit je na tento nápoj (který chrání organismus před chorobami), aby se zotavili. Podle něj tento zázračný nápoj "brzdí rozvoj rakovinných buněk tím, že posiluje obranyschopnost organismu (imunitu) ".
Z čeho se nápoj vyrábí?
Recept je velmi jednoduchý, potřebujete pouze:
1 červenou řepu 
2 mrkve
1 jablko
Postup: Vše je třeba pořádně umýt, očistit, nakrájet na malé kousky a umixovat s trochou minerálky. Můžete použít mixér. Komu se žádá, může přidat i trochu citronu, aby měl nápoj občerstvující chuť. Nápoj třeba vypít hned po přípravě, neskladovat!Kdy pít tento nápoj? Hned ráno a nalačno! Po hodině byste se měli nasnídat. Pokud chcete, aby se výsledky dostavily rychle, pijte nápoj dvakrát denně.
Jeden pohár ráno a druhý před 17:00.
Je důležité, abyste nápoj vypili hned po jeho přípravě, nikdy to nebudete litovat!
Tento nápoj účinkuje při následujících onemocněních:
1. zabraňuje vzniku rakovinových buněk / již vzniklým zabraňuje se dále rozvíjet,
2. chrání před  nemocemi: jater, ledvin, žaludečními vředy
3. Posiluje plíce, chrání před infarktem srdce a vysokým krevním tlakem.
4. Posilňuje imunitní systém.
5. Je dobrý na: oči (zrak),odstranění červených nebo unavených očí, nebo pocit sucha v očích.
6.Zlepšuje fyzickou kondici, odstraňuje bolesti svalů.
7. Odstraní z těla škodlivé látky: pomáhá se vyprázdnit, (zabraňuje zácpě), pokožka bude zdravá a zářivá, pomáhá i při akné.
8. Pomůže při infekci v hrdle.
9. Tlumí menstruační bolesti.
10. Odstraní sennou rýmu.
Tento nápoj nemá žádné vedlejší účinky a má vysokou výživnou hodnotu. Je také velmi účinný, pokud potřebujete zhubnout. Pokud dodržíte správný postup, už asi po dvou týdnech si uvědomíte, že váš imunitní systém se (díky jablkům) zlepšil.

Marie | 10.10.2013 22:14
1

zázračný nápoj

Růžena | 12.10.2013 15:11
Červenou řepu mám ještě nevytahanou na záhoně takže to vyzkouším.Červená řepa sama o sobě je zdravá mrkev a rajče také jako kombinace to nemusí být špatné a jelikož mě složila nemoc tak určitě jdu do toho.Dnes jsem si otrhala čerstvou mátu a popíjím a věřím že bude líp.
2

Červená řepa

zorka | 12.10.2013 15:23
Myslíte, že se dá nevařená řepa rozmixovat. Vždyť z toho bude jen kaše.
3

2: Dá se rozmixovat

Růžena | 14.10.2013 08:31
Zorko to víš že se dá rozmixovat kaše z ní bude stoprocentně spolu s mrkví a jablkem,ale když vše zředíš vodou tak z toho budeš mít fakt dobrý džus.Dobrý pomocník na rozmixování je ponorný mixer ten rozmlátí na kaši vše. A jak červenou řepu zavařím tak to bude taky dobré to rozmixuju vše i s tou šťávou z řepy.
4

Vyzkoušela

Helena | 16.10.2013 12:28
Vyrobila jsem si dle receptu jogurtové mléko (místo minerálky jogurt).....co Vám mám povídat, nejvíce jsem pocítila bod sedm, nápoj mě vyprazdňoval a vyprazdňoval a vyprazdňoval... :-)
5

4: jogurt

Růžena | 16.10.2013 18:18
dej sem recept každý z nás se sem tam někdy potřebuje pořádně pos..vyprázdnit!!!!!!Možná by to fungovalo před kolonoskopií místo povinného vypití 3 litrů Fortransu!
6

5: kolonoskopie

zorka | 16.10.2013 19:34
Na to vypráznění nespoléhej, sice se po... ale moc toho ve střevech zůstane. Ovšem to, co se před ní pije... no, to je lahůdka!
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K