» Kavárna » Debata týdne

Je tu druhý týden v řijnu.

Den začíná pošmourně a mlhavě dobře je doma za oknem. Ani se nechce nikam vyrazit. Budu mít těžkou práci se přinutit nazou botky samochodky a vyrazit do stuhy pro pár pentlí. Vánoce se rychle blíží, řekla bych, že mílovými kroky. Každý rok který mi přibude na hřbet mi útíká čím dál rychleji. Všechna práce se dělá nekonečně dlouho a tak už dnes musím myslet na vánoce, abych stihla nakoupit dárky, upéct něco na stůl a všechno hezky připravit. Už dávno neskáču pro pírko přes plot.

akimoro | 07.10.2013 07:52
1

přípravy

Růžena | 07.10.2013 17:16
máš recht vánoce...nějak se poslední roky netěšívám,nebaví mě přípravy tak jako dřív když byli vnoučci ještě malincí to byla moje radost dárky jsem pro ně nakupovala od jara a měla 5 papírů se jmény svých vnoučat kde jsem si průběžně psala co jsem kterému koupila abych měla přehled aby některá vnučka nebo vnuk neměli třeba o jeden dárek míň.To bylo krabiček do půl místnosti.Vnoučata dospěla a tak už se vše řeší pětistovkou pro ty kteří ještě nevydělávají a k tomu nějakou kosmetiku.Jedna vnučka a vnuk už vydělávají penízky tak ti dostávají jen maličkost.S manželem si dárky nedáváme,loni vánoční stromek zůstal na půdě vystačila jsem si jen s vánoční výzdobou.Přeci jen ale už musím myslet na nějakou výrobu dárečků pro klub stomiků a ještě vůbec nevím co vyrobím loni to byly zvonečky předloni malované báňky tak asi naháčkuju 60 hvězdiček a to fakt už abych začala.
2

Počasí týdne

zorka | 12.10.2013 10:31
Venku je docela teplo, občas svítí sluníčko a ve zpravodajství mne už 3 dny děsí zprávami, že sem jde arktická zima a v Rakousku sněží. Koleno se mi hojí pomalu a až se vyhojí, bude všude sníh a já zase nevylezu. Ach jo.
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K