» Pánský klub » šachy

Panský klub máme založen,díky za něj.Já byh se nyni obrátil na všechny pány,kteří umějí hrát alespon trochu šschy,aby se přihlásili a mohli by sme si přes internet občas zahrát.Dámy by se samozřejmě mohli přidat.Já hrávám s kamarádem,oba dva máme také Skype a při hře se i bavíme a kecáme.
Vojtěch | 28.09.2013 14:41
1

Šachy

Francesko | 19.10.2013 23:12
Bohužel šachy hrát neumím, ale snad se zde objeví další témata.Je přece tolik možností. Kultůra, sport, motorismus, letectví,myslivost, kutilství a mnoho dalších věcí.Chce to čas a určitě se to rozjede.
2

Francesko

Růžena | 20.10.2013 14:23
To je dobře,že ses k nám přidal vítám tě a těším se že nějaké téma otevřeš.Šachy také hrát neumím,ale jak píšeš je plno dalších témat jen začít ráda se i když nejsem chlap připojím,nebo něco zajímavého přečtu.
3

1: Kutilství

zorka | 20.10.2013 18:22
Nejsem mužský, ale baví mne, jak jsou lidé šikovní. Já mám obě ruce asi levé, ale můj vnuk si dnes svařil bezvadnou kozu na řezání dřeva.(foto vložit nejde)
4

Francesko

Tereza | 20.10.2013 19:04
taky tě vítám mezi námi,ani já šachy neumím.Určitě se najdou i jiná zajímavá temata.Ať se tady cítíš dobře.
5

Francesko

Hanka | 20.10.2013 19:28
Jsem ráda,že přišel další známý.Vítám tě.Snad tu budeš spokojený.
6

Vítání

Francesko | 20.10.2013 22:01
Děvčata, děkuji za přivítání a slibuji, že sem budu chodit často a až překonám lenost a bude více času, určitě se budu snažit také něco napsat.Teď připravuji v našem divadle novou inscenaci a to je náročné na čas.
7

Francesko

Vojtěch | 11.11.2013 14:46
Vítám Tě,konečně tady nebudu sám chlap,já jsem byl v Lošticích v minulém roce.
8

Francesko

Francesko | 11.11.2013 21:00
Zdravím Tě Vojtěchu.Nejásej předčasně, já jsem jen šofér kamionu v důchodu.Z toho plyne, že posledních 18 roků jsem žil stále na cestách po celé Evropě i Asii,v malém prostoru kabiny náklaďáku odtržen od reálného světa.Mými společníky byly jen dálnice,tovární haly a skladiště, nepřízeň počasí, únava a stres.Je pravdou, že jsem se snažil tento stereotyp kompenzovat přečtením haldy knih všech možných žánrů,ale ani dobrá kniha nenahradí skutečný svět plný zážitků, se všemi odstíny života.Osmnáct roků je dlouhá doba a já už dneska vím, že mám to, čemu se říká profesionální deformace.Tak, jako starší učitelky se neobejdou bez neustálého poučování( mám jich v našem divadelním souboru pět), tak já nejradši mluvím o autech a cestování a to může být pro někoho problém. Vojto, napiš něco o sobě a snad se nám podaří nalést nějaké společné téma.A možná se i někdo přidá.Fr
9

8: To si piš...

alava | 11.11.2013 21:40
...že by to cestování a Tvé zážitky zajímaly i mnohou uživatelku - cestování je velké hobby pro mnohé z nás, pro jiné ale i nesplněná touha. O to více pak dychtí se něco dozvědět od těch šťastnějších. Ala
10

Kamion

Inka | 11.11.2013 22:09
Neřídím kamion, jen auto, ale písnička o řidičích profících se mi derou na jazyk a to i na okreskách :"Silnice je bílá nit, uhání a uhání." To by nás asi zajímalo.
Ve Strakonicích je spousta veteránů přívěskářů. Vyráběli si je zbrojováci a měli i klub. Teď jim už většinou stojí na špalkách na zahradě.Děti ani vnoučata o to nestojí. Můj syn má karavan / malý/a s dětmi jezdí /s kolama/, že se dostanou všude.Ale já bych to nesvedla.Když někde u rybníka zaparkuje, tak tam ráda pobudu. Je to pohodlnější než stan.Kamarádka z Liberce má psa a a jezdí s ním na závody a taky přespává s pejskem v karavanu.Někde ani se psem neubytují.
11

Koukám, že Ty jsi můj člověk, Francesko,

Jana P | 27.11.2014 17:11
já se nejen ráda toulám, ale teď k stáru, když se svět tak změnil k horšímu, aspoň si o něm ráda vyprávím. Mám tu sice kamarádku, se kterou jsme se dost jako baťůžkářky navandrovaly Evropou, a když se sejdeme, vzpomínání nebere konce, ale povídání s dalšími tuláky vítám. Vzpomínky na žhavou Itálii, Španělsko, Portugalsko teď v té zimě zahřejí, na krásná místa ve Francii, hlavně v Alpách i švýcarských a rakouských se vracejí. Nejradši ale mám Skandinávii, nejvíc Norsko, tam jsem každoročně musela být. Jsem bývalá nádražačka - kancelářská myš a mým dopravním prostředkem k toulkám byly tudíž, na rozdíl od Tebe, vlaky. Cesty to byly leckdy dobrodružné, ale krásné.
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K