» Turistika » Cestování

Ptala jsem Alenky, jak dlouho cestovala. Ještě pře rokem jsem si troufla na 14 denní poutní zájezd autobusem. 12 až 18 hodin jízdy, s přestávkami byla pro mne brnkačka. Teď se začínám obávat, toho sezení v autobuse. Přesto jsem se vydala na cestu. Ne tak dalekou, ne za poznáním krás, ale více méně jsem spojila příjemné z užitečným. Fotky zatím vložit nemůžu, mám k dispozici jen malý tablet. Až se vrátím domů, tak to doplním. Zdravím všechny. Marie
Marie | 07.08.2016 13:38
1

Zdravím všechny debatéry

Jana P | 11.08.2016 11:30
Jsem tu v Kladně jen naskok z chalupy, kde trávím léto a samozřejmě jsem neodolala juknout, co nového má pro mne můj internetový miláček. Tak tohle téma, co jste nakousli, by bylo pro mne jak ušité, jak asi už víte, škoda, že nemám moc času. K Alenčině Stockholmu chovám obzvlášť něžné city, měla jsem ho ze všech evropských měst nejradši, snad pro tu jeho vodu. Nikdy, pokud jsem jela na sever, jsem ho nevynechala. Jestli máte strach z dlouhé jízdy nepohodlným autobusem, vřele doporučuji vlak. Do Berlína je to cobydup, dál jedete přímo bez přestupu (i přes vodu trajektem)až na místo, stačí si po internetu zajistit ubytování a nebát se případných teroristických útoků. Přeju všem hezké letní dny a zážitkové cestování.
ODKAZ:
2

1: Stockholm...

alava | 11.08.2016 14:41
...je vskutku překrásné město - takové vzdušné, samá voda a zeleň, histor. centrum jako na dlani pěkně na jednom ostrově. Nejvíce se mi líbila radnice a muzeum Vasa.
ODKAZ:
3

Polínko :-)

Marie | 12.08.2016 20:30
Jsem od vás trošku vzdálená, ale mám přístup k internetu, takže vás tímto všechny zdravím a přikládám polínko, aby nám ohýnek neuhasl...
ODKAZ:
4

3: Ahoj Májo...

alava | 12.08.2016 21:02
...ať jsi kde jsi (možná tuším?!), taky Tě zdravím a děkuji Ti za to polínko!! Já jsem se zasekla na druhém dílu Švédska, ale mám před sebou dost divoký víkend, tak musely být už dnes přípravy a zítra u nás začínají městské slavnosti, stále v duchu letošních výročí Karla IV., založ. jezera a udělení královs. privilegií městu Doksy.
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K