» Kavárna » Reklamy

Dnes mi přišla e mailovou poštou satirická básnička na reklamy. Opravdu jsem se zasmála. Končí tím, že divák při reklamě usne, nebo přepne. Ne tak já. Já reklamy miluju. Mám přestávku. Zajdu na WC, uvařit kávu nebo čaj, či poklábosit s rodinou, která ve vedlejším pokoji čumí na své NB. Z tohoto důvodu mi chybí přerušování filmů na 1. programu. Na reklamy nekoukám, zvuk ztlumuji. Jsou ale dvě výjimky. Na kofolu s pejskem Štefanem a ta na nějakou banku s kocourem. Obě jsou vtipné, i když výrobky, které propagují nemíním využívat. Kocour v bidetu je boží. Série se Štefanem byla vtipná, škoda, že se přestala vysílat. Autorská práva, nebo co. Dělali ji Slováci. Jen nevím proč zrovna batolata reklamy zaujmou. Viděla jsem to na několika dětech.

zorka | 04.05.2016 08:48
1

Reklamy v TV

alava | 04.05.2016 18:39
Nebyla ta básnička od Pepy Fouska? Ta je dobrá. Já doma skoro na telku nekoukám. Tak nemám přehled, ale spíš mi přijdou všecky reklamy blbé, a jen si v duchu říkám, kolik tvůrce nebo protagonista za takovou absurditu nafasoval asi prachů. Zajímavé je, že když jsem u mladých, tak tam s nimi čumím na všecko, s vnučkami i na pořady pro děti. S těmi batolaty máš pravdu. Když byla moje první vnučka malinká, běžela často reklama na Matel. Ona si hrála a v momentě zbystřila a komentovala to: "Matel, Matel, ku-va fix!" Zůstali jsme tehdy zkoprnělí, kde to vzala.
ODKAZ:
2

Štefan

Růžena | 05.05.2016 07:16
reklama s tím pejskem a kofolou bude zas pokračovat viděla jsem upoutávku také se na ni ráda koukám na ostatní reklamy nekoukám přepínám program,štve mě,že reklama je někdy desetiminutová.
ODKAZ:
3

1: Stefan

PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K