» Kavárna » Nadávka?

Něco pro zasmání: Jsme s miláčkem deset let a nikdy se nehádáme, on mi nikdy neřekl křivé slůvko, je spolehlivý, poradí, ochotný pomoci, vstřícný, tolerantní....a dost, abyste zas tak moc nezáviděly!   Občas jsou ale chvíle, kdy jsou skvrny na slunci a třeba vybuchnu já - ale ne jak sopka, jen tak mírně, jen abych si ulevila. Včera jsem do koupelny pověsila prádlo a ráno šla na malou brigádičku /jsem PRASE - PRAcující SEnior/. Když jsem se v deset vrátila, miláček už vařil oběd. Byla jsem zpocená, že ze mne lilo, tak jsem vešla do koupelny a ............chtěla jsem vraždit. Já prádlo věším tak "precizně", že s ním několikrát třepnu, aby se pak nemuselo žehlit, a třeba trička dávám na ramínko. V koupelně na šňůrách bylo něco jako velký zamotaný bourec morušový. Miláček - aby se mohl osprchovat, shrnul všechno prádlo k sobě a přehodil přes šňůry. Aby to drželo a nepadalo na něj, některé delší věci omotal dvakrát. Samozřejmě jsem vypěnila. Věci posbírala, při jejich skládání jsem ještě chvíli hudrovala, že to je jak vytažené krávě z žaludka, no myslím, že jsem se zlobila právem. A miláček neoponoval, nechal mě vybouřit a po chvílí mi povídá: Jsi jedovatější než otrávené zrní! No uznejte, to je krásná nadávka!!!

Helena | 10.08.2015 21:33
1

Helenko...

alava | 11.08.2015 20:24
...tak na tohle já jsem odjakživa PES. Také věším vzorně, abych nemusela žehlit.
ODKAZ:
2

Prádlo

zorka | 11.08.2015 22:07
Je to holt miláček. Já bych mu to odpustila. Třeba to vyžehlí.Já taky musím všechno žehlit, ta bavlněná trička našeho mladýho nevypnu.
ODKAZ:
3

Prádlo

Inka | 12.08.2015 09:54
Můj miláček je dost čistotný, ale prádlo věší jako prase-nenarovná to a navěsí jak návnadu na háček.Diví se, že nemá zmačkaná trička....Tak to asi bude chromozomy.
ODKAZ:
4

Prádlo

Marie | 12.08.2015 22:06
Už včera jsem chtěla napsat komentář, ale web mi to nechtěl umožnit. Nevím, co to bylo, stalo se mi to poprvé. Po přihlášení, se mi neukázalo moje jméno, ale něco takového: :-() A komentář nebylo možno přidat.
Už se to někomu stalo?
K tomu prádlu. Mám ještě jednu specialitu. Věším pečlivě, ukládám ještě pečlivěji a pak si věci, které nemusí být extra pečlivě vyžehlené, dám na židli k počítači a spojím příjemné s užitečným. Při mé hmotnosti, je to lepší jako vymandlované. Ale podotýkám, musí to být dobře naskládané.
ODKAZ:
5

Žehlení...

alava | 12.08.2015 23:22
...ložní prádlo "žehlím" tak, že ho vzorně složené strčím dospodu komínku v prádelníku. Lituji ženy, co mají puzení žehlit i fusekle. Věci, co se vezmou jen jednou a jdou zase do špíny, zásadně nežehlím.
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K