» Kavárna » Může být hazard zábavou?

Myslíte si, že hraní hazardních her může být druhem zábavy?

Téma: výherní automaty

Dobrý den

chtěl bych slyšet váš názor na to, jestli může být například hraní výherních automatů, druhem zábavy? Já osobně to za druh zábavy považuji a také tento druh provozuji. Když hraji automaty, zažívám skvělé pomocity jako, adrenalin, vzrušení, radost, klid a pohodu. To vše zažívám při hraní automatů. 

Zkoušeli jste to někdy, jaké jsou vaše pocity při hraní automatů?

Já osobně nejraději hraji online automaty zdarma, jelikož méně risukuji a pokud nechci, nehraji za reálné peníze. To je také obrovská výhoda oproti kamenným hernám, zde si můžete prostě jen tak automaty vyzkoušet a zahrát si zadarmo. A také pochybuji, že v kamenné herně dostanete stejně hodnotný bonus, jako v online herně.

Zkuste si zahrát nějaké výherní automaty a uvidíte, jaké zažíváte pocity. Já osobně nejraději hraji hru automat simply the best 27 online zdarma.

Roman Romanov | 08.07.2015 11:42
1

Automaty

akimoro | 08.07.2015 17:56
Automaty nehraju, ani mě to neláká. Znám zajímavější a zábavnější hry než než je hra na automatech. Hráče na automatech považuji za lidi přinejmenším s velmi malým rozhledem a malou fantasii. Byla bych ráda, kdyby se tento druh zábavy tady neujal. Jsme tady zaměřeni na úplně jiný druh zábavy a řekla bych, že většině vyhovuje. Uznávám, že má každý právo se bavit jak se mu líbí, jen by si měl najít k tomu odpovídající web. Tady ti pšenka,aspoň doufám, nepokvete.
ODKAZ:
2

Můj názor

Marie | 08.07.2015 18:19
na automaty je, že bych je zrušila jednou provždy a všude. My už asi nepodlehneme, (i když se o to jak zříti vidno, někdo snaží)ale škoda těch mladých životů, které automaty zruinovaly. Nám stačí semo tamo nějaký vědomostní kvíz, no ne?
ODKAZ:
3

Automaty ?

alava | 10.07.2015 21:29
Tedy to je dosti troufalé přijít s tímto tématem na seniorský web. Neuznávám, je to šílenost,ani neomlouvám jako závislost. Naproti studovaný syn paní prohrál jí, své rodině a sestrám velký dům a ještě zpronevěřil další peníze. O dům přišli a matku přivedl do hrobu. Nechtěla bych žít s takovým svědomím. Ten dům je dosud prázdný a připomíná tu smutnou historii.
ODKAZ:
4

Hazard

zorka | 11.07.2015 11:10
Ten článek je pěkná blbost. Asi se jedná o reklamu.
ODKAZ:
5

4: Hazard

zorka | 11.07.2015 11:12
Hej, kde je v pravém rohu tužtička?? Chtěla jsem podotknout, kdo je Roman Romanov, který se tu přihlásil? Že by senior? :-)
Takže tužtička se našla, ale musela jsem se odhlásit a pak znovu přihlásit. Divné.
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K