» Kavárna » Návštěva

Přijela tetička. No, ona to vlastně žádná tetička není. Je to druhá žena bratrance mé maminky, kterého jsem za svůj život viděla asi 3x. On se ve stáří, když už ani nevěděl, co se s ním děje, stal natolik slavným, že byl i v televizi. Bohužel, v té sanitce, která havarovala a tím ho připravila o život. Tetka se asi začala nudit a dala se na cestování. Pravidelně objíždí všechny, kteří jsou nejen příbuzní, ale i známí jejích dvou manželů. Tak se přihasí k úplně cizím lidem s tím, že její manžel chodil do školy s jejich dědečkem a diví se, že ji nepozvou ani dál. K nám přijíždí pravidelně každý rok, vždy v poledne, když zasedáme k obědu. Nakrmit ji nám velí slušnost, a tak jsme dnes dělili oběd, aby i na ní zbylo. Pravda je, že všechno sní s náramnou chutí. Tahle tetička se vyznačuje tím, že je naprosto zdravá a žádný neduh jí netrápí. Našlape spousty kilometrů, když cestuje mezi vesnicemi, kam zrovna autobus nejede. Pusa jí jede jak flašinet a já vůbec nestačím sledovat, o kom to mluví. Ona mluví hlavně o lidech, které zná a o nichž jsme my nikdy neslyšeli. Její návštěva mne vždycky hrozně vyčerpá, i když sama se z fotelu nehnu. Proč vám to ale povídám. Tetička se totiž rozloučila slovy: „tak zase za rok na shledanou“. Je jí 94 let!

zorka | 25.05.2015 22:59
1

Návštěva ...

alava | 25.05.2015 23:43
...tak nevím, jestli ti mám závidět, nebo být ráda, že já už žádnou takovou "tetičku", která by si to jen tak odněkud přihasila (a způsobila menší rozvrat v rodině ;-)) nemám, a snad jsem ani neměla, a to jsem mladší. Ach jo! I když, co je to pouze "trpěná" návštěva, to taky znám.
ODKAZ:
2

Návštěva

Maruš | 26.05.2015 19:36
Ahoj.Musím se smát,když čtu,jak vitální a pojícnou máš tetičku.Ještě štěstí,že takovou nemáme.
ODKAZ:
3

Možná to tu nepatří...

Hanka | 23.10.2015 21:05
Ale já a pár jiných jsme byly na návštěvě.Ve Zlíně.Konkurenční portál nás pozval na módní přehlídku.Bylo to moc hezké odpoledne a bylo nám fajn.Fotky sice moc zdařilé nejsou,protože se všichni hmitali dosti rychle,ale snad se budete mít aspooň trošku nač dívat.
ODKAZ:
4

3: Dík za fotky...

alava | 23.10.2015 21:52
...ráda vás zase jednou všecky vidím alespoň takto. No, Zlín je pěkné město, jak už jsem někde psala, bývala jsem tam před lety poměrně často, ale teď už nemám důvod jet takovou dálku. Počkám si zase na nějaké sportovní setkání. Do Prahy zítra také nejedu. Dozvěděla jsem se moc pozdě, že tam budou účinkovat dvě z naší řipské party a navíc mladí v Š. nebudou o víkendu doma, aby mne odchytili. Snad mi vyjde počasí a můj program.
ODKAZ:
5

4: Alenko,

Hanka | 23.10.2015 22:20
všichni přece nemusí být všude.Tak ať ti vyjde aspoń něco!!!
ODKAZ:
6

aktivita

Helena | 24.10.2015 08:20
Holky, buďme rády, že jsme takto aktivní a někdy nestíháme všechno. Nejhorší je zastavit a vypnout motor. To už je pak ta nejkratší cesta k nudnému životu důchodkyň, které jako ilustraci seniorů s oblibou ukazují v televizi - zná jen čtvrteční Kaufland, televizní seriály a nejlíp se s tebou pobaví o své hospitalizaci, kterou už si po zrušení poplatků v nemocnicích může zase několikrát ročně dovolit :-)
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K