» Kavárna » Narozeniny

moje narozeniny

Ještě jednou děkuji všem svým přátelům za přáníčka. Měla jsem se fajn. A dostala taky fajn dárky. Dokonce megadar - digitální televizi. Prý už k pětasedmdesátinám, ač je mi teprve 74. Asi si myslí, že se nedožiji. Prý: ne, né, to jen, že se můžeš dívat o rok víc. A taky jsem dostala láhev Metaxy. Drahá. Oni asi netuší, že nám alkoholikům stačí jen rum. Vnuk mi hned televizi zprovoznil a já začala pátrat, na co se podívám. Bohužel jsem zjistila, že v té nabídce stanic, o kterých jsem neměla ani páru, nedávají vůbec nic, co bych chtěla vidět. Jsem smutná. Ještě, že mám tu Metaxu. A proto:
"Nalejvaj se pupence, nalejvaj se mraky,
a já nejsem pupenec, ani mrak
naleju se taky"
Dál už je to moc sprostý. 

 

 

zorka | 26.04.2015 17:58
1

Narozeniny...

alava | 26.04.2015 18:41
...no vidíš, ta telka se ti "ochodí" a až zjistíš, kde co dávají, tak si nakonec něco vybereš. To ta Metaxa, ta bude pryč pomalu, ale jistě. Na zdraví! "A - nááálejvaj se pupencííí, nááálejvaj se mrááký..." - hezká písnička!
ODKAZ:
2

Narozeniny dnes....

alava | 03.01.2018 18:26
...slaví naše Růženka M. Já jí přeji hlavně zdraví, též kapičku štěstí, ani nemusí být pokakané a hodně spokojenosti, taky spoustu hostí, co jí dárky a květinky donesou a dobrou náladu sebou přinesou!!
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K