» Galerie » Evelyn

Galerie uživatele Evelyn

Léčba šokem

Tak jsem se ráno probudila a říkám si - něco na mne leze, budu odpočívat v postýlce. V osm hodin volá drahý synek a ptá se, co mám na plánu. Na moji informaci o zdraví pronesl - na to se vykašli, adrenalin Tě vyléčí. V devět budeme dole před domem. No to je pro mne výzva, honem vyvenčit a odvést k sousedce Bertíka, obléci se do zimy a ještě trochu pojíst. Rodinka, včetně vždy upovídaného vnoučka mlží, nechtějí nic prozradit. Hodinka jízdy a jsme tam, pak pět minut adrenalinu a budeš jako rybička. Asi po čtvrt hodince jízdy do kopce, mizíme v husté mlze, netuším kde jsme. Najednou po chvilce / kecali, žádná hodina jízdy/ se před námi ukázala sluníčkem ozářená krajina a já s hrůzou zjišťuji, že jsme u BOBOVÉ DRÁHY na Javorníku!!! No to si drahouškové děláte prdel, tam mne nikdo nedostane. Viděla jsem asi před rokem video, kde jel synek s kamarádem a to mi stačilo. Když ještě rozhodli, že s NÍM pojedu tentokrát já, bylo mi jasné, že ten můj vzorně vychovaný synáček úplně zapomene na brzdu, aby matinku vyléčil z té počínající choroby. Myslel si asi, že trpím zácpou, tak mi to chtěl zjednodušit..Hele mamko, nebuď měkká, TO DÁŠ!! Vnouček mne ujišťoval, že to nic není a že bych mu udělala velllllllkou radost, kdybych to sjela... NO, když předejel ten mrňavý bob, kam jsem se musela nasoukat před syna, pokrčit ztuhlá kolena až skoro pod bradu, přešla mne chuť na jízdu úplně. Nahoru to byla paráda, vjeli jsme do mlhy a to bylo štěstí, protože kdybych viděla tu dráhu, asi bych vyskočila. JEDEMEEE, držím se synka pevně kolem stehen a od první zatáčky ječím jako píchlé prasisko... každou další zatáčku nenávidím, důvěřuji ale v hloubi duše technice.... Napadlo mne, že díky mému hlasovému projevu to polovina čekajících lidí dole na startu vzdá, opak byl pravdou. Jakmile jsme přijížděli do cíle, ozval se potlesk a jásot přihlížejících... Honzík, ten můj zlatý upovídaný vnouček všem totiž oznámil, že ta paní, co tam v té mlze tak ječí je jeho babička Eví, které dali tuto jízdu jeho rodiče jako dárek k nedalekým narozeninám...Nechybělo mnoho, díky silné nátuře jsem nezkolabovala a oslavy sedmdesátin se snad dočkám ve zdraví... Ach ti moji miláčkové.
Zobrazit Album (9)

Výlet na Libereckou přehradu

Jak tak čas běží, stále si vymýšlím nové a nové trasy s cílem, poznat další krásy svého nového bydliště. Tentokrát to byla přehrada. Je jen asi tři stanice MHD od nás, ukrytá v okolních lesích. Počasí jako malované, byla jsem nadšená. Opět jsem se snažila fotit tím novým foťákem, zkušenosti nemám žádné, ale přesto jsem se těšila domů, až své úlovky spatřím....
Zobrazit Album (15)

Evelyn na mol.... u

Asistenční pes

Aby se Bertík doma nenudil, vymýšlím pro něj další " práci". Je to šikulka.
Zobrazit Album (0)

Naše rybníky

Odpoledne jsme se trochu toulali po blízkém okolí. Asi 150 metrů od našeho domu jsou v lese krásné čtyři rybníky. Je to místo kam chodíme, když se mi nechce jít někam daleko. Jsme v přírodě za pět minut.
Zobrazit Album (15)

Panenky pro Růženku

Slíbila jsem, že vyfotím ty panenky. Tady jsou. Pospíchala jsem, tak jsem je jen posadila do trávy. Je mezi nimi i jeden kluk.
Zobrazit Album (2)

Moje květiny

Tyto fotečky jsou také staré dva roky, ale radost z nich mám stále, jsou to vzpomínky
Zobrazit Album (31)

Moje zvířátka před dvěma roky

Tak jak jsem již psala, bydlela jsem na vesnici, kde k mé velké radosti, jsem byla obklopená spoustou zvířátek.....
Zobrazit Album (18)

Tady jsem nyní doma

Před dvěma lety jsem se přestěhovala z malé vesničky sem do Liberce. Díky nádherné přírodě, která náš dům obklopuje, jsem si ihned zvykla na nové prostředí a jsem zde šťastná.
Zobrazit Album (21)

Bertík

V životě musí být místo pro chvíle radosti, třeba jen ty malé, které člověka nabíjejí. Takovéto chvíle mi přináší soužití s mým malým psím kamarádem Bertíkem. Je to moje potěšení, pýcha, motor, který mne neustále popohání. Přestože je to malý pejsek, má složeny dvě zkoušky z poslušnosti / na výbornou/, v konkurenci psů služebních plemen. Do loňska jsme dělali závodně kynologický sport - AGILITY, nyní se soustřeďujeme na soutěže voříšků. Vzhledem k tomu, že jsme oba komedianti, zatím jsme v poli soutěžících patřili mezi ty nejúspěšnější.
Zobrazit Album (23)
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K