» Galerie » bohca3

Galerie uživatele bohca3

Září 2014-Šturovo SR

Postižené děti z Vysočiny, v této době odjíždí do Termálních lázní po sezoně.Již je tam méně lidí, a i snima můžeme vyvádět v bazenech.Dětem se tam libí i když jsou mnohé nemoucí nebo psychicky postižené.Nebylo to těžké,s každým jede někdo z rodiny a my jako doprovod.
Zobrazit Album (7)

HŘIBY 2014

lETOŠNÍ ROK NÁM UDĚLAL TROCHU RADOST, KDYŽ SE V JEDNOM ČASE OBJEVILY V LESÍCH HŘIBY,KTERÉ JSME JIŽ asi 4 roky neviděli.Rostli, ale né praví hriby, většinou kozáci, suchohřiby,kuřátka a jiná drobotina. Tak se také pochlubím s naším ulovkem.
Zobrazit Album (7)

Magnolie 2014

Každý rok je stromek vyšší i když ho hlídám, tak už ty 4m má,možná i více. Loni kvetla později a omrzla tak jsem fotečky udělala,ale jsou na nic.A letos již byla poupata od začátku dubna,ale né a né se rozvít.tak to jich mám pár, a až rozvinou tak jich pár přidám.
Zobrazit Album (5)

Pro Růženku

Včerá mi poslala známá ze Ždárů nad Sáz. obrázky jejich panenek a tak se potěší tvoje oko.Mě se to moc líbí.Ale udělat bych to neuměla.
Zobrazit Album (2)

MDŽ 2014

Svátek, který se slavil v celém světe, se znovu vrací k ženám, které ho slavily vždy s úctou.Takže pár foteček z letošních oslav.
Zobrazit Album (8)

Silvestr - na JAVOŘICI.

Měli jsme jet autobusem do Telče- 50 km.Nejel protože si mysleli asi že nikdo nepojede, a nás se tam sešlo asi 50 turistů.Tak jsme hledali jiné možnosti a jeden nás vzal na nějaké rozcestí, apak jsme šlapali 18 km po silnicích a 6 km ještě lesem na vrchol Javořice. Stálo to za to, bylo tam asi 6 000 tisíc lidí. Dostali jsme za výšlap knoflik.31.12.2013 -JAVOŘICE 837 m -Na vrchol s Vlastou Javořickou.Ale na chumelenici NEZAPOMENEME - 3 HOD CHUMELILO-ŽE JSME NEVIDĚLI SOUSEDOVI NA ZÁDA.A včerá jsem ani moc nechodila,jak bolely nohy. My jsme počítali s 12 km a ono to bylo jednou tolik.Zpěet jsme jeli vlakem a to bylo na vlak asi 6 km.
Zobrazit Album (11)

PODZIM.

Jak ho vidím z okna, stromy se mi mění.A ještě mě napadlo přidat něco k tomu Martinovi. Také jsme ho zapijeli, a večer byl krásný průvod a ohnostroj.
Zobrazit Album (5)

Česká Kanada.

První víkend v září, na chalupě jsme využily sdcerou, že si odpoledne uděláme výlet na oblíbené místa a také se podívat na nově otevřenou rozhlednu, z které je vidět až do Rakous.Ani nevím kolik má schodů, raději jsem je nepočítala, adívala se jen jestli dobře šlapu.Tato krajina je krásná, at se díváte na jakoukoliv stranu. Já si tam připadám jako v Beskydech.A zpátky lesem,jsme to vzaly, že se podíváme na Zvůli,krásná krajina a velký rybník,a prohlídly jsme si naše oblíbené studánky a kameny.Na kamenou svatyni jsme trochu uhnuly z cesty a pak zase zpět na Dáblovu prdel,Bílé skály -leží nad jižní zátokou Zvůle a končily jsme u bludných kamenů,kde to již vypadalo jako na podzim.A sedly jsme si u kempu na -já na jedno pivinko - a dcera na dobrou domácí limonádku z malin.
Zobrazit Album (16)

14 .září-sobota.

Vypadá to,že je poslední letní den. Rozhodla 11 hodina- a sluníčko se vyklubalo z mraků,a zahrada na posled zazářila kytičkama. I stromky osypané úrodou mi připadaly krásné.
Zobrazit Album (4)

Šedesátka

ZRCADLO TO NAPOVÍ"HOLKA UŽ TO NENÍ ŽADNÁ SLÁVA"
VZHLEDEM SE VĚK MĚNÍ,ALE SRDCE MLÁDÉ ZUSTÁVÁ.
Zobrazit Album (3)
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K