» Alava » LABSKÉ VYHLÍDKY

Ve sváteční den 5.7. 2017 jsem se vypravila ještě s několika kamarádkami za krásami Českého středohoří na tzv. labské vyhlídky, z nich bylo možno spatřit mnoho krás naší české kotliny, kterou se mezi vrcholy Čes. středohoří vine jako stuha řeka Labe. Zde již jako veletok, chystající o kus dál tu naši malebnou českou kotlinu již opustit a dospět až k moři. Podívejte se tam prostřednictvím fotografií se mnou. Náš vandr po cestě vlakem do Lovosic začínal v Radejčíně, kam nás dovezl autobus náhradní dopravy ČD. Jako první jsme zdolaly volně přístupnou rozhlednu za Radejčínem.

p1050097
p1050090
p1050089
03_vyfotil_nas_nahodny_turista
1

Vyhlidka

akimoro | 08.07.2017 10:56
Hezká vyhlídka, i na vás pět. Děvčatům to sluší.
ODKAZ:
2

Hezké výhledy

Jana P | 09.07.2017 21:33
Také se mi ten kraj líbí. Jen trochu závidím, jsem tam na chalupě dost zakletá a těžko se odtud vylámu na nějaký výlet. Zatím jsem stihla jen jedno vykoupání na Kamencovém jezeře v Chomutově, kam jsem si sama vyjela vlakem.
ODKAZ:
3

Trochu jsem zazmatkovala

Jana P | 10.07.2017 13:37
a ve snaze dovolat se Ti, Alenko, jsem použila číslo z mobilu, ke kterému mám popisku Alenka, to ovšem patří Růžence. Té jsem se dovolala nechtěně do nemocnice, je po operaci, tak jsem ji jen pozdravila. Mám brouka v hlavě, co se zítřejším volným dnem, zřejmě opět horkým, nějak to těm rosničkářům nevychází, chtělo by to koupání a tak mne napadl Mácháč. A protože vím, že bydlíš nedaleko, přizvala bych Tě do party. Mohla bych přijet (když nebudou nějaké výluky) do Starých Splavů před půl desátou dopoledne a byla bych tam asi do čtyř hodin a zase jela vlakem domů. Jestli se chceš přidat, napiš nebo pošli své číslo mobilu. Doufám, že tentokrát ty hrůzné předpovědi bouřek a dešťů meteorologům nevyjdou, jinak bych Ti dala zprávu ještě třeba SMS, že nikam nejedu. Co ty na to? Čekám na Tvoje vyjádření, jestli se dostaneš k internetu, do zítřejšího rána. Zdravím.
ODKAZ:
4

3: Ahoj Jano...

alava | 16.08.2017 00:37
Tak to je mi líto, Jano, já to čtu až nyní, ono je to tu dost nepřehledné a i když se snažím dočítat, tak některé dny se sem nedostanu. A jestli mi šel hovor bez jména volaného, tak to já vůbec neberu a snad jsme se domlouvaly jen na SMSkách a já jsem si Tvoje číslo uložila, tak asi bys měla mít i Ty moje. Pošlu Ti příležitostně SMS, tady to na vědomí dávat nebudu. Pa pa a příští týden budu doma. Ala
ODKAZ:
PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K