» Kluby » Kdo je kdo

Pokud se chcete představit. Ale opravdu, jen pokud Vy sami chcete, povinné to fakt není;-)

Pozor prosím při zveřejňování osobních údajů - uvědomte si, že co jednou na jakýkoli (tedy i tento) web napíšete, může kdokoli vidět a i když to pak třeba smažete, ještě nějakou dobu se původní text uchovává v paměti internetových vyhledávačů (Google, Seznam). A po internetu chodí nejen samí hodní lidé...

Důrazně tedy doporučuji NEPSAT kde přesně bydlíte, co vidíte z okna, apod. Město, ve kterém žijete, je naopak docela dobré vodítko pro ostatní, kteří by si s Vámi třeba chtěli zajít na kávu do skutečné kavárny.

Jana Š

Nejdřív jsem se přihlásila do diskuze a teprve potom mi došlo, že bych se měla představit. To jsem celá já...
Zobrazit tema (2)

Maruš

Bydlím ve Zlínském kraji v rodinném domku se svým manželem.Mou zálibou je luštění křížovek,zahrádka,na které je pořád plno práce a internet,kde hledám různé zajímavosti,obzvláště recepty,které si opisuji a zkouším,neboť denně vařím.Hlídací babička už nejsem,protože naše vnučky jsou už dospělé.
Zobrazit tema (15)

Johana

ve skutečnosti Jana, je to frekventované jméno, tak jsem neriskovala, že už bude obsazeno. Bydlím na vesnici ve středních Čechách (poblíž města Kralupy n. Vlt.)
Koníčky četba, divadlo, historie, zahradničení, vnoučata.
Zobrazit tema (3)

Adéla

Bydlím na Severní Moravě, oblast Hlučínsko a shodou okolností, pocházím ze stejné vesnice jako Marie, která mne k vám přivedla.
Pro začátek to stačí.
Ještě snad to, že jsem úplný začátečník a tudíž budu spoléhat na vaší pomoc. Adéla
Zobrazit tema (6)

Jarda

Petr

Jsem postarší muž, ale myšlením o hodně mladší. Mým koníčkem jsou nejen obrázky, ale i amatérské video, nebo i prezentace z fotek. Rád koukám po světě přes internet a obdivuji ty, kteří chtějí něco dokázat.
Zobrazit tema (9)

Marta

Jsem z Olomouckého kraje, cvičím jógu a čchi-kung. Obojí pro příznivé zdravotní účinky, které tato cvičení pro člověka mají. Mám manžela, děti a pejska. Rádi a hodně cestujeme jak po vlastech Moravských a Českých, tak i po zemích cizích.
Zobrazit tema (5)

Inka

Jsem hlavně babička.Vnoučata v rozmezí Dvaceti let.A tak mi říkají babička Mery.Už nejsem dcera, jen sestra, manželka a švagrová.Do všeho se hrnu a vyzkouším.Nic neudělám pořádně, neb nestíhám.Ráda a hodně čtu,ale taky se toulám v přírodě. Mám ráda zahradu a kytky.
Zobrazit tema (10)

Bohumila

Je mi 72 roků byla jsem ze severní Moravy ted jsem z jižních čech.ráda chodím na houby,miluji květinky a zvířátka.Na kole nejezdím zkoušela jsem to a už mi to nejde.Dcera je na severní Moravě,mám 3 vnuky a 3 pravnuky a já jsem vdova.
Zobrazit tema (2)

MARIA

Pochazím z Moravy,z obce,kde jsou sluneční hodiny.
Jsem začatečník,tak budu zatím číst, prohlížet fotky.
Zobrazit tema (3)

Francesko

Jsem ročník 45, pohlaví M,zatím zdráv a z toho pramení můj nekonečný optimismus,že jsem tady nafurt.
Zobrazit tema (1)

alava

Jmenuji se Alena a jsem od Máchova jezera. Mám ráda přírodu, turistiku, hudbu, literaturu, historii... je toho spousta. K mým největším koníčkům patří fotografování, výlety, cestování a zahrada.
Zobrazit tema (7)

Aubrieta

Jsem milovnice přírody, zahrádky a květin. Mám i vlastní webové stránky věnované těmto tématům. Ráda Vás na nich uvítám.
Zobrazit tema (10)

Vojtěch

Jsem s Jesenicka.Mám 78 let.Moje zájmy jsou internet,fotografování,mám rád různé hry a soutěže.
Zobrazit tema (11)

Zoja

Jsem rodilá Pražačka na důchod přesazená do Pošumaví, kde jsme si s manželem vlastními silami zrekonstruovali domek.
Zobrazit tema (9)

BOHUMILA -nick bohca3-Vysočina-Jihlava

Mám ráda život jaký jsem prožila.Velmi ráda cestuji,nejraději k moři-moje milované Řecko.A mám ráda přírodu čistou akrásnou -lesy,louky a rybníky v České Kanadě.
A každý má tichý kout, kam chodívá,když toulavý boty z kůže vyloví, každý má tichý kout, co zakrývá smutek,pláč a kupu hloupých starostí.
Zobrazit tema (1)

Knihomilka

Knihovnice milující knihy, houbaření, hudbu, cyklistiku a psaní.
Zobrazit tema (0)

Marie

Možná mnozí tuší, kdo se pod tímto jménem skrývá.
Musela jsem se urychleně zaregistrovat, aby mě nějaká jiná Marie nepředběhla.
Původně to bylo v plánu později.
Pocházím z kraje Moravskoslezského, oblast Hlučínsko.
Mám ráda děti a cestování. Pokud to jde, spojím to. Ale i sama se ráda toulám...
Zobrazit tema (2)

Vladka

Tereza

bydlím na vesnici,asi 30km od Plzně v CHOK.Mám ráda zvířátka,zahrádku a ráda brouzdám v lese a hledám houby.Ráda jezdím na kole.
Zobrazit tema (0)

Růžena

zorka

Hanka

Helena

Miloslav

PŘIHLÁSIT SE || ZAREGISTROVAT SE (host)
© Miloslav Design 2013-2015
60K